مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم:

جوانان انقلابی کارشکنی های امریکا علیه ملت ایران را رسوا کردند

شناسه خبر : 66814

1397/08/14

تعداد بازدید : 113

جوانان انقلابی کارشکنی های امریکا علیه ملت ایران را رسوا کردند
مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی(سلام الله علیها) اهرم گفت: جوانان انقلابی با هوشیاری خود توانستند کارشکنی های امریکا علیه ملت ایران را رسوا کنند و نقشه های شوم این شیطان بزرگ را به جهانیان اثبات کنند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از بوشهر، سلیمه بابایی نیا، مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم در حاشیه برگزاری راهپمایی 13 آبان گفت: سیزده آبــان ماه تاریخی ماندگار برای ملت ایران است که سه واقعه مهم را در سه دوره مختلف در تقویم جمهوری اسلامی به یادگار گذاشته و نشان دهنده هویت مبارزه با ظلم و ایستادگی در برابر سلـطه است.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم نامیـدند، گفت: جوانان انقلابی با هوشیاری خود توانستند کارشکنی های امریکا علیه ملت ایران را رسوا کنند و نقشه های شوم این شیطان بزرگ را به جهانیان اثبات کنند.

بابایی افزود: تبیین و تشریح جایگاه جوانان در تحول مقاطع تاریخی و تبیین رویکــرد استکبار ستیزی و همچنین دیدگاه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص اقتــدار بیشتر نظام از جمله اهداف این روز بزرگ است.

مدیر حوزه علمیه اهرم به حضور پر شور طلاب در این راهپیمایی تاکید کرد و گفت: روحانیون و طلاب حوزه های علمیه به همراه ملت بصیر و غیور ایران اسلامی در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد و انزجار خود را از امریکای خبیث به جهانیان اعلام می کنند.

وی خاطر نشان کرد: مردم ایران با حضور خود علاوه بر رضایت باری تعالی با توجه به هجمه های همیشگی دشمنان و تحریم های جدید، بار دیگر حمایت خود را از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ۴۰ساله آن اعلام میکنند و باعث یاس و ناامیدی دشمنان اسلام خواهند شد.