با مشارکت مرکز تخصصی نماز

حوزه‌های علمیه خواهران مبلغ نماز تربیت می‌کنند

شناسه خبر : 66811

1397/08/14

تعداد بازدید : 196

حوزه‌های علمیه خواهران مبلغ نماز تربیت می‌کنند
با مشارکت مرکز تخصصی نماز و معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران دوره‌های تربیت مبلغ و مروج نماز در میان بانوان حوزوی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کوثر در نشست هماهنگی برگزاری دوره‌های تربیت مبلغ و مروج نماز که صبح دوشنبه 14 آبان با حضور خانم ظهیری معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران و حجت‌الاسلام آیتی مدیر مرکز تخصصی نماز برگزار شد، دو طرف در زمینه برگزاری دوره‌های تربیت مبلغ و مروج نماز در میان بانوان حوزوی توافق کردند.
در این جلسه معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران با بیان اینکه تربیت مبلغ در حوزه تخصصی نماز می‌تواند تاثیر به سزایی در فضای فرهنگی جامعه داشته باشد بر لزوم تربیت مبلغ و مروج نماز در میان خواهران طلبه در سطح کشور تاکید کرد و افزود: برگزاری دوره های آموزشی با موضوع معارف نماز با قوت ادامه پیدا خواهد کرد.
در این جلسه همچنین مدیر مرکز تخصصی نماز به تشریح وظایف و فعالیت مرکز تخصصی نماز پرداخت و گفت: مرکز تخصصی نماز به عنوان مجری برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی با موضوع نماز هدف اصلی خود را تربیت مبلغ و مروج نماز در سطح جامعه قرار داده است.
وی با بیان اینکه دوره‌های آموزشی این مرکز در سه سطح مبتدی، مجازی و تکمیلی همراه با اعطای گواهینامه معتبر طراحی و پیش بینی شده است افزود: امیدواریم با مشارکت معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران بتوانیم گام موثری را در تربیت مبلغ و مروج نماز میان خواهران برداریم.