از سوی مرکز تحقیقات زن و خانواده

نشست تخصصی بررسی لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت برگزار می‌شود

شناسه خبر : 66775

1397/08/14

تعداد بازدید : 137

نشست تخصصی بررسی لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت برگزار می‌شود
مرکز تحقیقات زن و خانواده وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران نشست تخصصی بررسی لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کوثر خانم قاسم‌پور مدیر دفتر تهران مرکز تحقیقات زن و خانواده طی گفتگویی گفت: در این نشست کارشناسان حوزه‌های مختلف مرتبط با این موضوع به ارائه بحث می‌پردازند.
وی افزود: در این نشست دکتر فاطمه بداغی مستشار قضایی اداره‌کل تدوین لوایح و مقررات قوه قضاییه، دکتر محسن برهانی عضو هیات علمی دانشگاه تهران، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا زیبایی‌نژاد رییس مرکز تحقیقات زن و خانواده، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی سجادی امین عضو هیات علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده، دکتر فریبا علاسوند عضو هیات علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده، دکتر محمدتقی کرمی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و دکتر پوران ولویون قاضی دیوان عالی کشور و مشاور وزیر دادگستری در امور زنان و خانواده به ارائه بحث می‌پردازند.
قاسم‌پور زمان برگزاری این نشست را سه‌شنبه 22 آبان از ساعت 13:30 ذکر کرد و ادامه داد: این نشست در دفتر تهران مرکز تحقیقات زن و خانواده به نشانی بلوار کشاورز، خیابان نادری، کوچه شهید حجت‌دوست،‌ پلاک 56 برگزار خواهد شد.
وی یادآور شد: پیش‌نویس اولیه لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت سال گذشته از سوی دولت تهیه شده و در نهایت این پیش‌نویس در معاونت حقوقی قوه قضاییه نهایی شد.
مدیر دفتر تهران مرکز تحقیقات زن و خانواده خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت این موضوع، تاکنون جلسات کارشناسی متعددی پیرامون ابعاد مختلف لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت برگزار شده است.