معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه(س) تهران:

طلاب در راهپیمایی 13 آبان نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی را نشان دادند

شناسه خبر : 66770

1397/08/14

تعداد بازدید : 90

طلاب در راهپیمایی 13 آبان نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی را نشان دادند
معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه (سلام الله علیها) بیان کرد: طلاب با حضور وحدت آفرین در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان نفرت و خشم انقلابی خود علیه استکبار جهانی را نشان دادند.

به گزارش خبر گزاری کوثر از تهران، خانم فاطمی نژاد، معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه (سلام الله علیها) ضمن تشکر از مرکز مدیریت خواهران جهت تدبیر ایاب و ذهاب طلاب در این تکلیف مهم، گفت: حضور حداکثری در این مهم از وظایف تک تک افراد جامعه است و باید تدابیر مفید و موثری در جهت پیشبرد اهداف چنین تجمعاتی صورت پذیرد.

وی افزود: واحد فرهنگی مدرسه علمیه، با دود کردن اسپند و پخش سرودهای  انقلابی و ضد استکباری وهمچنین با سر دادن شعار "مرگ بر آمریکا "و "هیهات منا الذله" با بدرقه قرآن ، طلاب را جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان راهی کرد.

فاطمی نژاد گفت: طلاب با حضور وحدت آفرین، انقلابی، گسترده و حماسی  در  " تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان "، ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی، بر مواضع اصولی خود، آرمان های شهدا و امام شهیدان مهر تأیید مجدد زدند.

این معاونت در اطلاعیه خود به طلاب اعلام کرد: شعار «مرگ بر آمریکا » در حقیقت  مرگ بر خباثت ها و جنایت های مختلف او علیه بشریت است و تا زمانی که سیاست های استکباری و خوی ظالمانه و تحریم محور آمریکا علیه ایران و سایر کشورها  و دولت های مستقل، آزادیخواه و عزت طلب ادامه یابد، نه تنها شعار «مرگ بر آمریکا»، به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت های انقلاب اسلامی حذف نمی گردد، بلکه این شعار و پیام با وسعت و فراگیری تاریخی خود، با پیمودن تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی، دیپلماتیک و انسانی ، هرروز فراگیرتر و  جهانشمول تر از قبل می شود .

در نهایت طلاب این مدرسه با تعطیلی کلاسهای خود و با حضور حداکثری در این راهپیمایی ضد استکباری شرکت نموده و پیام  اقتدار ملت بزرگ ایران را در مقابل تحریم ها و تهدید ها ی ظالمانه ترامپ به جهانیان اعلام نمودند.