مدير مدرسه علميه حضرت نرجس(س) ساري:

راهپیمایی 13 آبان تمام نقشه های دشمنان را خنثی کرد

شناسه خبر : 66739

1397/08/15

تعداد بازدید : 183

راهپیمایی 13 آبان تمام نقشه های دشمنان را خنثی کرد
مدير مدرسه علميه حضرت نرجس(سلام الله عليها) ساري گفت: راهپیمایی 13 آبان به جهان ثابت کرد که تمام اقدامات آمریکا در این 40 سال بر علیه ایران بی ثمر بوده است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از مازندران، خانم پيشنمازي  طي گفتگوئي بيان كرد: كادر، اساتید و  طلاب  مدرسه علميه حضرت نرجس(سلام الله عليها) ساري همراه با اقشار مختلف مردم این شهرستان، با شركت در راهپيمايي يوم الله 13 آبان، شعار مـرگ بـر آمریـکا، مـرگ بـر انگلیـس، مـرگ بر صهیونیسـم و اسـرائیل و مرگ بر استکبار، سر دادند.
وي در ادامه اظهار كرد: خواهران طلبه ساري با شرکت خود در اين حركت عظيم، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زده و با بیداری و آگاهی ثابت کردند دولت آمریکا هر آنچه در این 40 سال به‌کار بسته، کار‌ساز نبوده است.
وی با اشاره اینکه هیچ نشانی از اسناد لانه جاسوسی در مجموعه مدارس، دبیرستان ها و دانشگاه های ما نیست؛ تصریح کرد: جریان لانه ی جاسوسی را باید خواند و ترغیب کرد، چرا كه اگر این اقدام از سوی دانشجویان پیرو خط امام صورت نمی گرفت، می توانست انقلاب اسلامی را مانند سایر جنبش ها و حتی حرکت های بیداری اسلامی منحرف کند.  
مدير مدرسه علميه حضرت نرجس(سلام الله عليها) ساري در پايان خاطر نشان كرد: بررسی جنبش ها و نهضت ها نشان می دهد که سفارت آمریکا، همیشه محلی برای جاسوسی سازمان سیا و مرکز توطئه علیه مردم ایران بوده و راهپیمایی 13 آبان به جهان ثابت کرد که تمام اقدامات آمریکا در این 40 سال بر علیه ایران بی ثمر بوده است.