معاون فرهنگی مدرسه علمیه عالی الزهرا(س) گرگان:

استکبار ستیزی پیام مهم یوم الله 13 آبان است

شناسه خبر : 66725

1397/08/14

تعداد بازدید : 108

استکبار ستیزی پیام مهم یوم الله 13 آبان است
معاون فرهنگی مدرسه علمیه عالی الزهرا(سلام الله علیها) گرگان گفت: استکبار ستیزی پیام مهم و اصلی یوم الله 13 آبان و برگرفته از مکتب حسینی است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، خانم زهرا علاءالدین، معاون فرهنگی مدرسه علمیه عالی الزهرا(سلام الله علیها) 13 آبان را به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و نماد استکبار ستیزی معرفی کرد و گفت: این استکبارستیزی پیام مهم و اصلی یوم‌ الله 13 آبان و برگرفته از مکتب حسینی است.

وی وظایف حوزه های علمیه در شرایط حاضر را برشمرد و توضیح داد: طلاب و روحانیون با روشنگری آحاد مردم، اهداف و طرح های نفوذ جریان استکباری را تبیین کرده و در پرتو عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) توطئه های شوم دشمن را نقش برآب نمایند.

مشاور حوزه ادامه داد: این مدرسه علمیه همچون سنوات گذشته در راستای بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و تبیین وقایع روز 13 آبان و همچنین اهداف و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی مبادرت به برگزاری فعالیت هایی نموده است.

علاءالدین در بیان فعالیت های انجام شده، عنوان کرد: برگزاری نشست بصیرتی با موضوع «تحلیل 13 آبان»، تهیه بروشور با عنوان  «چرا مرگ بر آمریکا می گوییم»، اجرای مسابقه پیامکی، شرکت طلاب، اساتید و کادر مدرسه در راهپیمایی 13 آبان از جمله فعالیت های این مدرسه بوده است.

وی ادامه داد: فضاسازی محیط مدرسه با تهیه تراکت هایی حاوی جملات امام خمینی(رضوان الله) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در رابطه با «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» و اعزام مبلغ به مناطق متعدد در راستای تبیین و تحلیل وقایع 13 آبان و غیره از دیگر برنامه های معاونت فرهنگی این مدرسه علمیه است.