یکی از طلاب استان فارس:

دفاع از اسلام با حفظ وحدت ضروری است

شناسه خبر : 66679

1397/08/13

تعداد بازدید : 142

دفاع از اسلام با حفظ وحدت ضروری است
يكي از طلاب سطح 3 در مركز مديريت حوزه علمیه خواهران استان فارس بیان کرد: همه ما وظیفه داریم با اطاعت از رهبری، ترویج فرهنگ اهل بیت(سلام الله علیها) و حفظ وحدت از اسلام دفاع کنیم.

به گزارش خبرگزاري كوثر از فارس، جلسه دفاعيه خانم «سميه اكبری نجف آبادی» از طلاب غير حضوری رشته «تفسير وعلوم قرآني» ورودی سال 90 با عنوان «تاثير منافقان درانحراف جامعه اسلامی» با راهنمایی استاد عبد الرحيم سليمانی بهبهانی و داوری استاد عبدالرسول هاديان در محل مركز مديريت فارس برگزارشد.

در این جلسه دفاعیه، اكبری در تشريح تاثير منافقان در انحراف جامعه اسلامی بيان كرد: تبیین اجمالی از پدیده نفاق و نقش آن در انحراف، استحاله و سقوط جوامع اسلامی و اشاره ای به موضوع نفاق برای ترسیم دورنمایی از تهدیدات و خطرهای فراروی بزرگترین انقلاب تاریخ معاصر و یکی از انقلاب‌های الهی بوده است.

وی با بیان اینکه هدف این بود که فراگیر بودن پدیده نفاق  بیان شود، افزود: قدرت تخریبی آن به اندازه ای زیاد بوده که توانسته برخی از انقلاب‌های بزرگ را هم دچار چالش و از مسیر منحرف کند و به سقوط بکشاند.

وي گفت : بیان بخشی از ابعاد نگرانی‌ها و هشدارهای رهبر معظم انقلاب، حضرت امام خامنه ای(مد ضله العالی) به ملت ایران و تاکید بر این نکته که ایجاد و استقرار انقلاب و حکومت دینی الزاماتی دارد، بقای آن هم الزاماتی دارد، تکلیف مردم در حفظ و استمرار انقلاب از اصل ایجاد انقلاب کمتر نبوده و نیست و باید با همه وجود از این موهبت الهی پاسداری کرده و اجازه ندهیم دشمن با ترفندهای خود نقشه‌های شوم خود را درباره این نظام الهی عملی سازد.

اكبري اضافه كرد: همه ما وظیفه داریم با اطاعت از رهبری، ترویج فرهنگ اهل بیت(سلام الله علیها) و حفظ وحدت از اسلام دفاع کرده و با آگاه کردن مردم و شناساندن منافقان به جامعه جلو نفوذ آنان در جامعه را بگیریم.