تاکید مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران بر حضور حماسی مردم در یوم الله 13 آبان

شناسه خبر : 66639

1397/08/13

تعداد بازدید : 138

تاکید مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران بر حضور حماسی مردم در یوم الله 13 آبان
مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران ضمن بیانیه ای به مناسبت یوم الله 13 آبان، بر حضور حماسی مردم ایران جهت خنثی نمودن توطئه های دشمنان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از مازندران، در بیانیه مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران آمده است: سیزده آبان  روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و درسی فراموش ناشدنی برای تمام مردم در سراسر دنیا است که با ابرقدرت های چپاول گر به مبارزه بی امان بپردازند و عزّت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهند.
روز سیزدهم آبان به همه مستضعفان جهان آموخت که بر ضد مستکبران قیام کنند و حقوق از دست رفته خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند. پیام روز سیزدهم آبان به مسلمانان این است که تنها در برابر پروردگار جهانیان و مکتب توحید کرنش نموده و تا همیشه زمان در برابر ظلم و زورگویی ابرقدرت ها سرتسلیم فرود نیاورند.
در حالیکه دشمن با ایجاد فشارهای سیاسی و استفاده از تحریم‌های مجدد به دنبال تضعیف اراده ملت است، ملت سرافراز ایران در برابر تحریم‌ها و فشارهای سیاسی و اقتصادی، با هوشیاری و زیرکی ایستادگی خواهد کرد و هرچه فریاد دارد بر سر آمریکا خواهد کشید.
حوزه علمیه خواهران استان مازندران ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان  و دعوت از آحاد مردم به ویژه نسل بالنده و فرهیخته کشور، جهت اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیان گزار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی قدس الله و همچنین لبیک به حبل المتین و عروه الوثقی نظام اسلامی؛ حضرت امام خامنه ای و تحقق منویات معظم له، همانند گذشته مصمم و استوار، همراه با ملت بیدار ایران اسلامی، به سیل خروشان راهپیمایی 13آبان پیوسته و با حضور حماسی خویش، ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی مشتی محکم بر دهان دشمنان عزت و اقتدار ایران اسلامی زده و  مانند همیشه نقشه ها و توطئه های استکباری آنان را خنثی خواهد نمود.