معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد؛

اعزام بیش از هزار مبلغ خواهر در ایام اربعین

شناسه خبر : 65561

1397/07/22

تعداد بازدید : 183

اعزام بیش از هزار مبلغ خواهر در ایام اربعین
معاون فرهنگی و تبلیغی مرکز حوزه علمیه خواهران گفت: امسال برای نخستین بار شاهد فعالیت های مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران در اربعین خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران به نقل از مهر، خانم معصومه ظهیری اربعین را اجتماع بزرگ انسانی جهان اسلام و عامل وحدت آفرین مسلمانان دانست و اظهار کرد: امسال برای نخستین بار شاهد فعالیت های مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران در اربعین خواهیم بود.
 
وی با اشاره به اینکه خواهران طلبه در مراسم اربعین به عنوان خادم و مبلغ حضور پیدا می کنند، افزود: بسته فرهنگی ویژه خواهران خادم و مبلغ تولید می شود.
 
معاون فرهنگی و تبلیغی مرکز حوزه علمیه خواهران با بیان اینکه پیش بینی اولیه ما برای حضور در موکب ها ۵۰۰ نفر است، گفت: با توجه به اینکه مدارس حوزه علمیه هم به صورت مستقل اعزام های استانی را انجام می دهند پیش بینی می شود تعداد مبلغات در مواکب اربعین به بیش از هزار نفر برسد.
 
حضور بیش از ۱۰ هزار طلبه جدید الورود خواهر در کشور
 
ظهیری در ادامه از حضور بیش از ۱۰ هزار نفر طلبه جدید الورود در حوزه علمیه خواهران کشور خبر داد و یادآور شد: از این تعداد ۲۵۰ طلبه جدید الورود مربوط به استان گلستان است.
 
وی با بیان اینکه امسال شعاری با عنوان «رفع کاستی ها» از سوی مدیر مرکز اعلام شده است و در دستور کار مسئولان حوزوی قرار گرفت، اظهار کرد: با بازنگری هایی که در جلسات انجام می شود در جهت رفع کاستی ها برنامه ریزی و به سوی توسعه و رشد حرکت خواهیم کرد.