حضرت آیت الله علوی گرگانی تاکید کرد:

لزوم برخورد قاطع با دانه درشت ها در مسئله قاچاق و احتکار کالا

شناسه خبر : 65308

1397/07/17

تعداد بازدید : 89

لزوم برخورد قاطع با دانه درشت ها در مسئله قاچاق و احتکار کالا
حضرت آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر لزوم برخورد قاطع با دانه درشت ها در مسئله قاچاق و احتکار کالا، گفت: باید ببینیم مشکل کجاست و جلو افراد سود جو گرفته شود.
 به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، حضرت آیت الله علی علوی گرگانی امروز در دیدار سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی که در دفتر معظم له در قم برگزار شد، اظهار داشتند: دیدارها و رفت و آمدها بین مراجع و شخصیت های کشوری مهم است چون مردم حاجات خود را با ما در میان می گذارند و ما با شما در میان گذاشته و در نتیجه با حل مشکلات، موجبات رضایتمندی مردم فراهم می شود.
 
استاد خارج فقه حوزه علمیه قم با بیان این که انتظار ما از نیروی انتظامی توفیق روز افزون در اجرای مأموریت هاست، تصریح کردند: ان شاءالله همواره شاهد موفقیت این نیرو در زمینه برطرف کردن مشکلات بخصوص اقتصادی در کشور باشیم چرا که اثرات سویی در بر خواهد داشت.
 
حضرت آیت الله علوی گرگانی افزودند: بایستی دغدغه برطرف کردن مشکلات مردم را داشت، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به ما فرمودند وقتی به مسئولان تذکر می دهید من رصد می کنم، از مسئولان می خواهیم که دلسوزی کرده و مشکلات را مرتفع کنند، بایستی همه نیروهای کشوری دست به دست هم داده و مشکلات اقتصادی کشور را برطرف کنند.