به همت مدرسه علمیه خواهران فاطمه ام البنین س حاجی آباد؛

نشست بصیرتی فرماندهان، اعضای شورای پایگاه و بسیج طلاب برگزار شد

شناسه خبر : 65276

1397/07/16

تعداد بازدید : 192

نشست بصیرتی فرماندهان، اعضای شورای پایگاه و بسیج طلاب در سالن اجتماعات مدرسه علمیه خواهران فاطمه ام البنین(س) حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران از هرمزگان، نشست بصیرتی فرماندهان، اعضای شورای پایگاه و بسیج طلاب با حضور «سرهنگ عبدالله صادقی» مسئول معاونت سیاسی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در سالن اجتماعات مدرسه علمیه خواهران فاطمه ام البنین(س) حاجی آباد برگزار شد.
مسئول معاونت سیاسی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در این نشست با اشاره به راهبردهای دشمن برای براندازی انقلاب اسلامی، بیان داشت: از جمله راهبرد های دشمن برای رسیدن به اهدافش استفاده از تحریم، انتخاب مزدورهای داخلی مانند بنی صدر و بکارگیری افراد با نفوذ است.
«آقای عبدالله صادقی» با اشاره به حادثه تروریستی۳۱ شهریور که ۳۶ نفر کشته و بالغ بر ۶۰ نفر زخمی شدند، گفت: اقدام های تروریستی دشمنان از جمله حمله تروریستی اخیر در اهواز با عکس العمل شدید نیروهای قدرتمند ایران روبرو شد.
سرهنگ صادقی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال طراحی و صرف هزینه از طریق شبکه های ماهواره ای، بازار اقتصادی، تحریم و ورود مزدورهای داخلی برای از بین بردن انقلاب اسلامی است، افزود: دستیابی این هدف برای دشمن امکان پذیر نخواهد بود زیرا جمهوری اسلامی ایران با تحمل تمام سختی ها و پشت سر گذاشتن هشت سال دفاع مقدس تبدیل به قدرت منطقه ای شده است.
«سرهنگ عبدالله صادقی» افزود:  کشورهایی همچون هند و چین و حتی اروپا نیز مانند کشور ما وارد جنگ اقتصادی با آمریکا شده‌اند پس باید با مقاومت در این راه پیروزی نهایی را به دست آورد.
وی با بیان اینکه هر چیزی را نباید به سادگی پذیرفت، تاکید کرد: باید با تلاش و بصیرت از شایعه پراکنی ها جلوگیری کرد.
مسئول معاونت سیاسی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان خاطرنشان کرد: مردم و مسئولان کشور با صبر، استقامت و ولایتمداری از  این امتحان الهی سربلند بیرون خواهند آمد.