نشست بررسی مشکلات مدرسه علمیه خواهران فاطمه بنت الرسول س جاسک استان هرمزگان برگزارشد

شناسه خبر : 65271

1397/07/16

تعداد بازدید : 110

نشست بررسی مشکلات مدرسه علمیه خواهران فاطمه بنت الرسول س جاسک استان هرمزگان برگزارشد
نشست بررسی مشکلات مدرسه علمیه خواهران فاطمه بنت الرسول (س) جاسک با حضور مدیر و کارکنان این مدرسه برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران از هرمزگان، مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه بنت الرسول(س) جاسک در نشست بررسی مشکلات این مدرسه که در مدرسه علمیه خواهران فاطمه بنت الرسول(س) جاسک استان هرمزگان برگزار شد، با اشاره به اهمیت اخلاص در عمل، بیان داشت: وجود اخلاص در نیت و عمل، کسب رضایت امام عصر(عج) و دوری از مادیات لازمه ی کار در حوزه های علمیه است.
خانم روشنی با تاکید بر اینکه تلاش و همت در راه دستیابی به اهداف حوزه بی ثمر نیست، گفت: به دنبال هر سختی ای آسانی است و خداوند متعال سختی کار در راه دین را با آسانی در آخرت جبران خواهد داد.
وی افزود: بررسی مشکلات مدرسه علمیه و انتقال آن ها به مدیریت باعث سرعت بخشیدن در روند حل این مشکلات خواهد شد و همه کار کنان و اساتید باید این مسئله مهم را در نظر داشته باشند.
در پایان کارکنان و اساتید مدرسه علمیه خواهران فاطمه بنت الرسول(س) جاسک مشکلات آموزشی و فرهنگی و غیره را بیان کردند و تصمیم برگزاری نشست هفتگی جهت ارائه عملکرد هر یک از کارکنان، مصوب شد تا کمبودها و مشکلات هر بخش از مدرسه در اسرع وقت مورد بررسی قرار گرفته و اقدام های لازم در جهت رفع آنها صورت گیرد.