در موسسه آموزش عالی-حوزوی امام حسین «ع»یزد؛

کارگاه آموزشی ویژه مبلغات مدارس آموزش و پرورش برگزار شد.

شناسه خبر : 63700

1397/06/18

تعداد بازدید : 86

کارگاه آموزشی ویژه مبلغات مدارس آموزش و پرورش  برگزار شد.
کارگاه آموزشی ویژه مبلغات مدارس آموزش و پرورش در موسسه آموزش عالی-حوزوی امام حسین (ع)یزد ، با حضور استاد هادی کریمی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران ،دوره  یک روزه در موسسه  آموزش عالی-حوزوی امام حسین (ع)یزد ، با حضور «آقای هادی کریمی»، روان شناس و استاد حوزه و دانشگاه،با هدف افزایش توانمندی و ارتقای سطح دانش مبلغات مشغول به فعالیت درمدارس سطح استان،  برگزار شد.

آقای کریمی در این کارگاه به توضیح و نحوه تعامل اخلاقی مربی در حوزه های خدا، خود ، خلق و خلقت، پرداخت و فزود:  دانش آموزان همه اعمال و رفتار معلمان ، مدیر و حتتی خدمتگذارمدرسه را زیر نظر دارند، و از آنها درس می گیرند.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد:  دانش آموزان از اخلاق و رفتار معلم، از طرز اداره کلاس، از رعایت عدل و انصاف در نمره دادن، از وقت شناسی و رعایت نظم، از دلسوزی و مهربانی، از خوشرویی و فروتنی، از دینداری و التزام به ضوابط شرعی، از اخلاق خوش و ادب او، از خیر خواهی و نوع دوستی معلّم درس ها می آموزند، لذا مبلغان باید توجه داشته باشند که تمام حرکات و رفتار آنها توسط دانش آموزان رصد می شود واز آنان الگو برداری می شود .