با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران؛

مدیر حوزه علمیه خواهران کرمان جای خود را به یک «مدیر خانم» داد

شناسه خبر : 63492

1397/06/12

تعداد بازدید : 297

مدیر حوزه علمیه خواهران کرمان جای خود را به یک «مدیر خانم» داد
آیین تکریم و تودیع حجت الاسلام و المسلمین حسین اللهوردی و معارفه سرکار خانم محمدی به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان کرمان، با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، آیین تکریم و تودیع حجت الاسلام و المسلمین حسین اللهوردی مدیر سابق حوزه علمیه خواهران استان کرمان و معارفه سرکار خانم محمدی به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان کرمان برگزار شد.
 
در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم بهجت پور، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران و هیئت همراه و همچنین آیت الله جعفری، رئیس شورای حوزه علمیه استان کرمان و جمعی از ائمه جمعه، موسسین و مدیران مدارس علمیه خواهران این استان برگزار شد، ابتدا حجت الاسلام و المسلمین حسین اللهوردی، مدیر سابق حوزه علمیه خواهران استان کرمان در رابطه با وضعیت حوزه استان  سخنرانی کرد.
 
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان ضمن قدردانی از خدمات حجت الاسلام و المسلمین اللهوردی و آرزوی توفیق برای خانم محمدی، به عناصر اصلی حوزه موفق و جایگاه بانوان در حفظ تمدن و نظام اسلامی پرداخت.
 
 بعد از آن حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم بهجت پور، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران از زحمات حجت الاسلام و المسلمین حسین اللهوردی مدیر سابق حوزه علمیه خواهران استان کرمان تقدیر  و سرکار خانم محمدی را به عنوان مدیر جدید معرفی کرد..
 
در ادامه سرکار خانم محمدی ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین اللهوردی به نقش و وظایف حوزه خواهران پرداخت و  سپس مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور ضمن تقدیر از زحمات مدیر سابق حوزه خواهران استان، به جایگاه حوزه خواهران و برنامه‎های این حوزه پرداخت و خانم محمدی را به عنوان دومین بانوی مدیر استانی حوزه خواهران معرفی کرد.
 
در پایان، لوح و هدایایی به عنوان یادبود از طرف کارمندان این مدیریت و همچنین لوحی از طرف مدیران مدارس علمیه خواهران استان کرمان در راستای پاسداشت زحمات حجت الاسلام و المسلمین اللهوردی در زمان مدیریتشان بر حوزه علمیه خواهران استان کرمان به وی تقدیم شد.