کتاب روان خوانی و تجوید قرآن کریم به چاپ بیست و یکم رسید

شناسه خبر : 62766

1397/05/20

تعداد بازدید : 243

کتاب روان خوانی و تجوید قرآن کریم به چاپ بیست و یکم رسید
کتاب روان خوانی و تجوید قران کریم به قلم آقایان علی حبیبی و محمد رضا شهیدی به چاپ بیست و یکم رسید.
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، کتاب روان خوانی و تجوید قران کریم به قلم آقایان علی حبیبی و محمد رضا شهیدی به چاپ بیست و یکم رسید.
در احادیث اسلامی برای تعلیم و تعلم قرآن کریم، سفارش بسیاری شده و برای آن اجر و پاداش فراوانی در نظر گرفته شده است و این امر مسلما نان را بر آن داشته تا به عنوان یک تکلیف الهی، قرآن را بیاموزند و به دیگران نیز آموزش دهند.
برای آموزش قرآن در هر عصر و زمانی، شیوه خاصی به کار گرفته می شده، و امروزه با پیشرفت فنون آموزش و با توجه به مشترکات زیادی که فرهنگ فارسی با عربی دارد، برای افرادی که خواندن و نوشتن فارسی را یاد گرفته اند، روش های بسیار ساده ای جهت آموزش قرآن،  ارائه شده که هر کدام به نوبة خود دارای محاسنی می باشند.
کتاب حاضر، شامل سه بخش روان خوانی، تجوید و وقف و ابتداء می باشد. کاربرد این کتاب برای افرادی است که با اصول نگارش و ساده خوانی قرآن کریم، آشنایی اجمالی دارند ولی به علت عدم تمرین، بر روان خوانی قرآن، مسلط نمی باشند و مایلند با قواعد علم تجوید و وقف و ابتدا نیز آشنا شوند.
علاقمندان برای تهیه این اثر می توانند به آدرس: قم، بلوار معلم مجتمع ناشران طبقه اول واحد 114 فروشگاه مرکز نشر هاجر و یا با شماره تلفن31015-025 تماس بگیرند.