پیام تسلیت مدیر حوزه های علمیه خواهران به مناسبت شهادت پاسداران، بسیجیان و سربازان شهرستان مریوان

شناسه خبر : 62627

1397/05/03

تعداد بازدید : 169

پیام تسلیت مدیر حوزه های علمیه خواهران به مناسبت شهادت پاسداران، بسیجیان و سربازان شهرستان مریوان
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران با صدور پیامی شهادت پاسداران، بسیجیان و سربازان شهرستان مریوان را تسلیت گفت
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، متن پیام مدیر حوزه‌‌های علمیه خواهران در پی شهادت پاسداران، بسیجیان و سربازان شهرستان مریوان به شرح زیر است:
 
بسم رب الشهداو صدیقین
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون  ﴿آل‌عمران: ١۶٩﴾
   به‌طور یقین، آرامش، پیشرفت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون ایثارگری¬ها و دلاورمردی¬های شیرمردانی است که با نثار خون خود در مقابل خباثت‌ها و شرارت‌های دشمنان قسم خورده و بدخواهان نظام اسلامی ایستادگی می‌کنند و ملت شهیدپرور ایران اسلامی هیچ¬گاه رشادت‌ها و فداکاری‌های این اسوه¬های پایداری و شجاعت را از یاد نخواهند برد .
   بار دیگر عوامل جنایتکار و خودفروخته وابسته به استکبار جهانی و ارتجاع منطقه در اقدامی مسلحانه و تروریستی در شهرستان مریوان جمعی از حافظان وطن و مدافعان این سرزمین کهن را به شهادت رسانده و چهرة ددمنشانه خود را بیش از پیش به جهانیان نشان دادند .
   خبر شهادت مظلومانه ۱۱ نفر از فرزندان غیور و بزرگ¬مردان شجاع و بسیجیان دلاور به دست اشرار تروریست در استان کردستان موجب تأثر و تألم فراوان گردید.
   اینجانب شهادت پرافتخار و مقتدرانه این شهیدان والامقام را به محضر حضرت ولیعصر «عجل¬الله تعالی فرجه الشریف»، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده معظم و معّزز آنان و به‌ویژه مردم شهیدپرور استان کردستان تسلیت عرض می‌نمایم و برای خانواده‌های عزادار و بزرگوار این عزیزان صبر و اجر مسألت دارم.