معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران::

ارزیابی اساتید متقاضی تدریس مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران برگزار شد

شناسه خبر : 62588

1397/05/01

تعداد بازدید : 307

ارزیابی اساتید متقاضی تدریس مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران برگزار شد
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در مقطع سطح 2 حوزه علمیه خواهران مازندران به مدت سه روز برگزار شد.

«خانم فاطمه هدایتی» در گفتگو با پایگاه خبری- اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران از مازندران، بیان کرد: این ارزیابی در گرایش تاریخ  با حضور اساتید ارزیاب حجت الاسلام والمسلمین معلمی و حجت الاسلام والمسلمین فیضی، گرایش حقوق و سیاست با ارزیابی آقایان علویان و فیضی، و گرایش فلسفه و منطق، تفسیر علوم قرآنی، زن در اسلام، فقه و اصول و غیره توسط حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی، حجت الاسلام والمسلمین حسین زاده و حجت الاسلام و المسلمین فلاح  در مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران برگزار شد.
وی افزود: در سال گذشته 80 طلبه برای تدریس در مقطع سطح 2 مدارس علمیه خواهران استان شرکت نموده که پس از ارزیابی، بیش از 40 نفر از این متقاضیان، مجوز تدریس تک درسی و یا گرایشی دریافت کردند.
معاون اموزش حوزه علمیه خواهران مازندران ادامه داد: برای این اساتید مجوز دار، کارگاههای مهارت افزائی تدریس برگزار می شود؛ که در سال گذشته این کارگاه به مدت سه روز در گرایشهای فقه و اصول، فلسفه و منطق، حقوق و سیاست، تاریخ و غیره در آبان ماه برگزار شد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: نتیجه ارزیابی پس از ثبت اطلاعات در سامانه اساتید، به صورت رسمی از طریق نامه در دهه آخر مردادماه به مدارس اعلام می شود.