مسئولان مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان از قرارگاه عفاف و حجاب مدرسه علمیه الزهرا س بندر عباس بازدید کردند

شناسه خبر : 62267

1397/04/20

تعداد بازدید : 199

مسئولان مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان از قرارگاه عفاف و حجاب مدرسه علمیه الزهرا س بندر عباس بازدید کردند
برخی از مسئولان مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان روز چهارشنبه به مناسبت 21 تیرماه، روز عفاف و حجاب، از قرارگاه عفاف و حجاب مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) بندرعباس بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری _ اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، در این بازدید مسئول هیات امنا مدارس علمیه خواهران استان هرمزگان ضمن تبریک به مناسبت روز عفاف و حجاب، بیان کرد: از راه‌های معرفی حجاب به عنوان سنگر محکم جامعه اسلامی، استفاده از ابزار هنر و آثار هنری است.
حجت الاسلام والمسلمین «علی جعفری سراجی» ادامه داد: استفاده از ابزار هایی مانند فیلم، سریال،  شعر، داستان، عکس و غیره در ترویج عفت و رعایت حجاب در جامعه بسیار موثر است.
وی ادامه داد: متاسفانه در حال حاضر بیشتر این وسایل به عنوان ابزاری از سوی غرب برای گسترش فساد و بی بندوباری در جوامع مختلف استفاده می‌شود.
مسئول دبیرخانه مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان تصریح کرد: فیلم و سریال‌های مختلفی که امروزه در شبکه‌های ماهواره ای در حال پخش است، ترویج مدهای مختلف در قالب شخصیت‌ها و قهرمانان این فیلم و سریال‌ها با هدف کمرنگ کردن حجاب در جامعه اسلامی است.
وی در پایان گفت: زنان جامعه ما باید با افزایش آگاهی خود، راه های ظهور و بروز کج روی‌ها را برای دشمنان اسلام و ایران ببندند و اجازه ندهند که دشمنان از آنان به عنوان ابزاری جهت ضربه زدن به دین اسلام، استفاده کند.
در این بازدید مسئول قرارگاه عفاف و حجاب مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) بندرعباس، «خانم فاطمه استادی» گزارشی از عملکرد یک ساله این قرارگاه ارایه داد.