توسط مدرسه علمیه خواهران صدیقه طاهره نوشهر صورت گرفت:

ارائه خدمات مشاوره خانواده در کافه بانو

شناسه خبر : 62254

1397/04/20

تعداد بازدید : 243

ارائه خدمات مشاوره خانواده در کافه بانو
اساتید مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) نوشهر به عنوان مشاورخانواده در کافه بانو این شهر که توسط خواهران طلبه اداره می شود، پاسخگوی سوالات بانوان در زمینه های مختلف خانوادگی هستند.

به گزارش پایگاه خبری- اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «خانم غلامرضایی» مدیر مدرسه علمیه خواهران صدیقه طاهره(س) نوشهر طی گفتگوئی اظهار کرد: این مدرسه علمیه برنامه هائی را جهت نظم بخشیدن به تعطیلات تابستانه طلاب، استفاده بهینه از وقت و بالابردن مهارت و توانایی طلاب در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و غیره برنامه هایی در ایام اوقات فراغت تابستان برگزار  می کند.
وی افزود: طرح قرآنی حفظ جزء سی قرآن کریم همراه با تثبیت آن، تفسیرآیات کاربردی برای تمامی طلاب و افراد غیرحوزوی، کلاس آمادگی جسمانی، دوره مقاله نویسی با حضور حجت الاسلام فاضل محقق حوزوی برای تمامی طلاب و اساتید مشتاق به پژوهش، کلاس فن بیان و مداحی و برگزاری دوره فشرده بهترین روش تبلیغ برای احیائ واجب امر به معروف و نهی از منکر از جمله برنامه های ما در ایام تابستان برای طلاب و بانوان سطح شهر نوشهر است.
غلامرضائی  تصریح کرد: این مدرسه علمیه در طول تابستان مشاورخانواده به کافه بانو که به عنوان مرکز فرهنگی تجمع بانوان شهرستان نوشهر توسط طلاب مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) نوشهراداره می شود، ارسال نموده که این مشاورین پاسخگوی سوالات بانوان در زمینه های مختلف خانوادگی هستند.
وی در پایان خاطر نشان کرد:  خواهران مبلغ این مدرسه در طول سال به خصوص ایام تابستان در مناسبت های مختلف از جمله هفته عفاف و حجاب، دهه کرامت به مراکز آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و غیره اعزام می شوند.