امام جمعه شهرستان بهاباد:

درمدارس علمیه، آموزش و پژوهش باید در یک راستا عمل کنند.

شناسه خبر : 62197

1397/04/17

تعداد بازدید : 124

درمدارس علمیه، آموزش و پژوهش باید در یک راستا عمل کنند.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، نشستی با حضور «حجت الاسلام علی‌اکبر ابراهیمی بشکانی»، امام جمعه شهرستان بهاباد، در جمع مدیر و معاونان مدرسه علمیه خواهران حضرت خدیجه(س) بهاباد، با هدف پرمحتوا نمودن فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی، برگزار شد.

در ابتدا، پس از ارائه گزارشِ هریک از معاونان مدرسه، حجت الاسلام بشکانی، بیان کرد: گروه‌بندی طلاب در کارگروهی، در تمامی فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی، افزون بر اشتیاق در انجام وظیفه، باعث افزایش بازدهی کار  شده، مانع از شانه‌خالی کردن برخی از طلاب در کارگروهی می‌شود و مسئولان می‌توانند با ارائه روشهای مناسب، آنها را در کارگروهی مشارکت دهند.

وی ادامه داد:  باید توجه داشت، همواره ایده‌آل فکر کردن، ممکن است ولی همیشه ایده‌آل اجرا کردن، مقدور نخواهد بود؛ ولی به یک شیوه‌ی منظم عمل کردن، باعث تعمیق و دقیق‌تر شدن مطالعات و تحقیقات خواهد شد.

امام جمعه محترم  بهاباد، در پایان خاطرنشان کرد: صورت‌جلسه‌ای از این نشست تنظیم شده، برای بنده ارسال گردد که بتوانیم در جلسه بعدی تا پیش از مهرماه، با نظرات جدید، حضور فعال داشته باشیم و برگزاری جلسات جداگانه با استاتید و طلاب در طول سال تحصیلی، در دستور کار قرار گیرد.