مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس «س» محمدآباد :

برنامه‌ریزی صحیح مهمترین عامل برای موفقیت در امر طلبگی است.

شناسه خبر : 62196

1397/04/17

تعداد بازدید : 93

برنامه‌ریزی صحیح مهمترین عامل برای موفقیت در امر طلبگی است.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، مراسم تقدیر و تشکر از فعالان فرهنگی و برترین‌های آموزشی و پژوهشی در مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) محمدآباد، برگزار شد.

با فرا رسیدن پایان سال تحصیلی، به همت مدیر و معاونان مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) محمدآباد، طی مراسمی از برگزیدگان علمی، فرهنگی و پژوهشی تجلیل و قدردانی شد.

در ابتدای مراسم، خانم کوچکی مدیرمدرسه، ضمن تشکر از طلاب، گفت: رنج تحصیل، باعث رشد و کمال می‌شود که بسیار لذت‌بخش است؛ علما و روحانیون بزرگ با مطالعه‌ یا نگارش دو صفحه‌ی کتاب، از خداوند حاجت می‌خواستند و حاجت‌روا می‌گشتند. وی با اشاره به اینکه درس خواندن، نوعی تهذیب نفس است افزود: وقتی درس خواندن با کار فرهنگی و پژوهشی آمیخته گردد، نتیجه‌ی مطلوبی می‌دهد. سه بعد آموزش، پژوهش و فرهنگی، مکمّل یکدیگر هستند؛ به عبارت دیگر، موفقیت طلاب در مسائل آموزشی، منوط به فعالیت هم‌زمان در بعد فرهنگی و پژوهشی است

خانم کوچکی، با بیان این که  برنامه‌ریزی صحیح، مهمترین عامل موفقیت در طلبگی است، از برگزیدگان فرهنگی، بویژه فعالان نمایشگاه «می‌خواهم ریحانه بمانم»، برگزیدگان علمی و پژوهشی ویژه، در بخش چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه و... با اهدای جوایزی از طرف موسس محترم مدرسه علمیه، «آیت الله مدرسی» و هیئت دفتری، تقدیر به عمل آورد.