سامانه کوثر بلاگ برگزار می‌کند

مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع حمایت از کالای ایرانی

شناسه خبر : 62162

1397/04/16

تعداد بازدید : 209

مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع حمایت از کالای ایرانی
مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع حمایت از کالای ایرانی برای وبلاگ‌نویسان کوثر‌بلاگ برگزار می‌شود.
 
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، با توجه به نا‌م‌گذاری سال 1397  از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به‌عنوان «حمایت از کالای ایرانی» و رسالت حوزه‌های علمیه و طلاب در زمینه تحقق فرمایشات ایشان، سامانه کوثر بلاگ با همکاری حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان اقدام به برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع شعار سال کرده است.
محورهای فراخوان این مسابقه شامل موضوعاتی از قبیل «نقش طلاب و حوزه‌های علمیه در حمایت از کالای ایرانی»، «نقش بانوان در جهت حمایت از کالای ایرانی، «ایده‌های خلاق در زمینه تشویق، تبلیغ و ترویج به خرید کالاهای ایرانی»، «ثمرات و دستاوردهای حمایت از کالای ایرانی»، «مصادیق حمایت از کالای ایرانی»، «تجربه‌های موفق و خوشایند شما در استفاده از کالاهای ایرانی»، «سیره و نظرات علماء و بزرگان در خصوص حمایت از کالای ایرانی»و « آموزه‌های قرآن و احادیث در راستای حمایت از تولید ملی» است.
وبلاگ‌نویسان برای شرکت در این مسابقه باید مطالب خود با موضوعات ذکر شده را با کلیدواژه «کالای ایرانی» در وبلاگ خود درج کند.
تمامی وبلاگ‌نویسان کوثربلاگ می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. همچنین محتوای حاضر در این مسابقه می‌تواند در قالب متن، عکس و کلیپ باشد.
از دیگر شرایط محتواهای شرکت‌کننده در این مسابقه عدم کپی‌برداری است و تمام محتوی باید توسط وبلاگ‌نویس تولید شده باشد.
بخش‌رسانه‌ای این مسابقه شامل فیلم کوتاه، کلیپ یا پویا‌نمایی «انیمیشن و موشن‌گرافی»، کلیپ و تیزر تبلیغاتی است. 
اثرات ارسالی باید دارای معنا و پیام مناسب با محتوای فراخوان باشد و سبک نوشتار محتوای شرکت‌کننده در این مسابقه باید دارای جذابیت، شیوایی و رسایی باشد؛ همچنین استفاده از جذابیت‌های ظاهری مانند استفاده درست از قلم‌ها، رنگ‌ها و تصاویر از دیگر ویژگی‌های لازم برای آثار ارسالی است.
در پایان مسابقه باتوجه به میزان شرکت‌کنندگان، میزان بازدید و استقبال از مطالب جوائزی به برگزیدگان اهدا می شود.
وبلاگ‌نویسان کوثربلاگ برای مشارکت در مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع حمایت از کالای ایرانی تا پایان تیرماه سال جاری مهلت دارند.
1007