آیت الله مقتدایی در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مدنی گرگانی را تسلیت گفت

شناسه خبر : 62120

1397/04/14

تعداد بازدید : 153

آیت الله مقتدایی در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مدنی گرگانی را تسلیت گفت
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد مهدی مدنی، منشاء خدمات ارزنده ای در عرصه های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جامعه بود، فقدان ایشان ضایعه ای اسفبار و ثلمه ای جبران ناپذیر برای حیات معنوی جامعه به حساب می آید.

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهان، متن پیام تسلیت آیت الله مقتدایی در پی ارتحال حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد مهدی مدنی گرگانی، به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

جناب مستطاب آقای سیدمحمدتقی مدنی

ضایعه ارتحال عالم وارسته، جانباز سرافراز انقلاب اسلامی و امام جماعت مسجد مقدس امامزاده جعفر(ع) قم، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید محمدمهدی مدنی گرگانی واصل و موجب تاثر و تاسف عمیق اینجانب گردید.

فقدان این شخصیت فرزانه و عالم فاضل و با معنویت و یار دیرین انقلاب که منشاء خدمات ارزنده ای در عرصه های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جامعه بوده و از جمله پیشکسوتان دوران مبارزات سیاسی انقلاب می باشند، ضایعه ای اسفبار و ثلمه ای جبران ناپذیر برای حیات معنوی جامعه به حساب می آید.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به ساحت حضرت بقیة الله الاعظم(عج)، حوزه های علمیه، آقازادگان محترم و عموم مومنین کلیه بستگان نسبی و سببی، برای آن مرحوم غفران و رحمت الهی و حشر با اجداد طاهرینش و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

مرتضی مقتدایی

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران