مدیر روابط عمومی حوزه علمیه خواهران هرمزگان:

اجلاس مدیران حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان برگزار می شود

شناسه خبر : 62082

1397/04/12

تعداد بازدید : 185

 اجلاس مدیران حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان برگزار می شود
سرکار «خانم اشرف مرادی» گفت: اجلاس مدیران و معاونان مدرسه های علمیه خواهران استان هرمزگان از روز شنبه 16 تیرماه با رویکرد آموزشی در بندرعباس برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی حوزه علمیه خواهران هرمزگان روز سه شنبه در گفت و گو با پایگاه خبری _ اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، بیان کرد: اجلاس مدیران و معاونان مدرسه های علمیه خواهران استان هرمزگان با هدف ايجاد ارتباط صمیمی و هدفمند بین مدیران، مسئولان و مشاوران مدرسه های علمیه خواهران هرمزگان، تربیت طلبه و دستیابی به راهکارهای علمی برای رفع مشکل برگزار می شود.
سرکار «خانم اشرف مرادی» مکان برگزاری این اجلاس را سالن اجتماعات مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه اجلاس مدیران در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار می شود، بیان داشت: در بخش عمومی اجلاس علاوه بر پرسش و پاسخ مدیران و معاونان مدرسه های علمیه خواهران هرمزگان، از سه نفر در معاونت های فرهنگی _ تبلیغی، آموزش، پژوهش و روابط عمومی تقدیر می شود.
وی ادامه داد: عملکرد دو ساله معاونان در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان مورد ارزیابی قرار گرفت و طبق ملاک های خاصی معاونان برتر انتخاب شدند.
خانم مرادی اضافه کرد: در بخش تخصصی اجلاس مدیران، کارگاه آموزشی برنامه نویسی، اصول و روش برنامه نویسی و طرح نامه نویسی نیز برگزار می شود.
هم اکنون یکهزار و 435 طلبه در 13 مدرسه علمیه خواهران استان هرمزگان مشغول به تحصیل هستند و حدود 150 استاد تدریس آن ها را برعهده دارند.