مراسم افتتاحیه کلاسهای تابستانه در مدرسه علمیه خواهران ام ابیها س تفت برگزار شد

شناسه خبر : 62070

1397/04/12

تعداد بازدید : 59

مراسم افتتاحیه کلاسهای تابستانه در مدرسه علمیه خواهران ام ابیها(س) تفت برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «خانم مهدیه شعبانی» معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران ام‌ابیها(س)تفت، از برگزاری افتتاحیه کلاسهای تابستانه در این مدرسه خبر داد.

وی هدف از تشکیل این کلاس‌ها را برپرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان و شناخت و شکوفایی استعداد دانش‌آموزان در زمینه‌های مختلف،  آشنایی قشر نوجوان و جوان با محیط حوزه و جذب ایشان به این مکان عنوان کرد.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران ام‌ابیها(س) تفت، با بیان اینکه مراسم افتتاحیه این کلاس‌های تابستانی در مدرسه علمیه خواهران ام‌ابیها(س) تفت برگزار شد، افزود: در این مراسم که با حضور جمعی از دانش‌آموزان مقطع دبستان و اولیای ایشان برگزار شد، «خانم اکبری»، کارشناس دینی با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع ساعاتی دلنشین را برای آنها رقم زد و در ادامه برنامه نیز «حجت‌الاسلام‌والمسلمین فخرالدینی»، مبلغ حوزه، به سخنرانی پیرامون آموزش معارف دینی پرداخت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این مراسم با تشریح و تبیین برنامه‌های تابستان به پایان رسید.

خانم شعبانی تصریح کرد: کلاس‌های اوقات فراغت تابستان در مدرسه علمیه خواهران ام‌ابیها(س) تفت، در 7 شاخه به نام‌های کلاس حفظ قرآن، تفسیر، اخلاق و خانواده، جواهرسازی، نقاشی، خیاطی و  کلاس‌های ورزشی و کلاس در مقاطع مختلف تحصیلی برای دانش‌آموزان و عموم بانوان برگزار شد.

1007