سرکشیک خادمیاران رضوی مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب س یزد خبر داد

برگزاری مستمر نشست‌های خادمیاران رضوی

شناسه خبر : 62068

1397/04/12

تعداد بازدید : 121

برگزاری مستمر نشست‌های خادمیاران رضوی
سرکشیک خادمیاران رضوی مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب (س)یزد از برگزاری مستمر نشست‌های خادمیاران رضوی در این مدرسه خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، « خانم فاطمه سادات رشیدنیا»، سرکشیک خادمیاران رضوی مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب (س)یزد در حاشیه پنجمین نشست خادمیاران رضوی ضمن تاکید بر اهمیت طرح خادمیاران رضوی در راستای تحکیم بنیاد خانواده، بیان کرد: کانون خادمیاران رضوی مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(س) یزد در راستای تنظیم، ساماندهی و ارائه مطالب در زمینه ی ازدواج به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه جلسات کانون خادمیاران به صورت مستمر و ماهیانه در این مدرسه برگزار می‌شود، عنوان کرد: اعضای کانون خادمیاران در این جلسات، مباحث مربوط به ازدواج از جمله روایات و سخنان بزرگان دین مواردی مانند نحوه مطرح نمودن سؤالات و زمان و مکان مناسب جهت مراسم خواستگاری را مورد تحقیق وبررسی قرار داده‌اند.

خانم رشیدنیاAnchor خاطرنشان کرد: در پنجمین نشست خادمیاران رضوی  مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب (س)یزد جمع‌آوری، موضوع‌بندی، تدوین مطالب و تهیه پاورپوینت از طرح‌های جمع آوری شده در دستور کار اعضای کانون قرار گرفته است و درآینده‌ای نزدیک آماده اجرا در مساجد و جلسات خواهد بود.

1007