به همت مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول نکا انجام شد:

راه اندازی مهد ساحل در طرح دریا

شناسه خبر : 61975

1397/04/11

تعداد بازدید : 123

راه اندازی مهد ساحل در طرح دریا
به همت مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول (س) نکا و معاونت تعلیم و تربیت سپاه ناحیه این شهر، مهد ساحلی در طرح دریای مروارید نکا راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری- اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «خانم زینب ساداتی» مدیر مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول نکا بیان کرد: مازندران به دلیل جاذبه های گردشگری به خصوص دریا، هرساله به  ویژه ایام تابستان پذیرای مسافران زیادی از داخل و خارج کشور است.
وی افزود: هرسال با فرا رسیدن فصل تابستان طرح دریا در سواحل مازندران برگزار شده که این طرح در دریای مرواری نکا نیز انجام می گردد.
وی تصریح کرد: با شروع فصل تابستان و گرمای هوا، مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول (س) نکا با همکاری سپاه ناحیه این شهر، مهد ساحل را در ساحل دریای مروارید نکا بر پا نمود که این مهد در آخر هر هفته، روزهای پنج شنبه و جمعه فعالیت دارد.
مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول (س) نکا در پایان با اشاره به هدف از برپایی مهد در ساحل  دریا خاطر نشان کرد: در این طرح کودکان در فضایی سالم و مفرّح،  با باورهای دینی در قالب شعر، قصه  و بازی آشنا شده و این مفاهیم در ذهنشان ماندگار می شود؛ لذا حلاوت و لذت حضور در این فضا در کنار دریا،  باعث جذب کودکان و سوق دادن آنها به سوی ارزشهای دینی و اسلامی می گردد.