مدیر حوزه خواهران استان کردستان خبر داد:

ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در حوزه خواهران کردستان

شناسه خبر : 61946

1397/04/11

تعداد بازدید : 201

ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در حوزه خواهران کردستان
مدیر حوزه خواهران استان کردستان گفت: جلسه بررسی و ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در حوزه علمیه خواهران کردستان، با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، ارزیابی متقاضیان تدریس در حوزه علمیه خواهران استان کردستان، با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدحسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان و نیز حجت الاسلام محمود صفی زاده در محل حوزه علمیه خواهران برگزار گردید.
 
مدیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان در حاشیه این جلسه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان، اظهار کرد: خوشبختانه امسال خواهران متقاضی تدریس در حوزه علمیه استان کردستان نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.
 
حجت الاسلام والمسلمین صفی زاده افزود: در جلسه امروز بیش از 17 استاد آمادگی خود را برای تدریس مقطع سطح 2 در حوزه علمیه خواهران اعلام کردند.
 
مدیر حوزه علمیه خواهران استان کردستان خاطرنشان کرد: متقاضیان تدریس در 4 گرایش فقه و اصول، تفسیر و علوم قرآنی، عقاید و کلام و ادبیات عرب مورد ارزیابی قرار گرفتند.
 
وی در پایان گفت: جلسه ارزیابی متقاضیان در دو بخش علمی و مهارتی انجام پذیرفت و اساتید ضمن ارزیابی علمی، به تدریس آزمایشی سرفصل های تعیین شده نیز پرداختند تا علاوه بر سطح علمی، میزان تسلط بر متن و موضوع، فن بیان، مهارتهای تدریسی، نحوه ارتباط با مخاطب و... آنان مشخص شود.