معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان گلستان خبر داد:

شرکت 55 نفر از طلاب استان در آزمون مربیان «زندگی به رنگ خدا»

شناسه خبر : 61843

1397/04/07

تعداد بازدید : 114

شرکت 55 نفر از طلاب استان در آزمون مربیان «زندگی به رنگ خدا»
«خانم لیلا کابوسی» اعلام کرد: تا کنون 55 نفر از طلاب مدارس علمیه خواهران استان در آزمون مربیان طرح آموزشی «زندگی به رنگ خدا» شرکت کردند.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه علمیه خواهران، «خانم لیلا کابوسی» گفت: همواره یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری رفع آسیب های اجتماعی و آموزش سبک زندگی اسلامی بوده است. در راستای نهادینه کردن این فرهنگ اسلامی، دوره‌های آموزشی مربیان طرح «زندگی به رنگ خدا» با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه در جوار آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: این دوره ها با هدف آموزش مهارت‌های زندگی در سه گرایش مهارت‌های زندگی با رویکرد مهارت‌های فردی، مهارت های زندگی با رویکرد ازدواج و خانواده و مهارت‌های زندگی با رویکرد فرزندپروری برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان گلستان با بیان اینکه تا کنون 55 نفر از طلاب مدارس علمیه خواهران استان در آزمون مربیان طرح آموزشی «زندگی به رنگ خدا» شرکت کردند، تصریح کرد: پذیرفته شدگان برای دوره یک هفته‌ای آموزش مربیان در قم انتخاب می‌شوند و از تاریخ پانزدهم تیرماه در ۶ دوره یک‌هفته‌ای آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند،

وی افزود: پس از برگزاری این دوره یک‌ هفته‌ای که با حضور اساتید کشوری برگزار می‌شود، آزمونی از شرکت‌کنندگان گرفته می‌شود و پس از قبولی در این آزمون، گواهینامه معتبر جهاد دانشگاهی به آن‌ها اعطاء می‌شود تا بتوانند در امامزاده‌ای به تدریس دروس مربوط به خود بپردازند.