انتشار ویدئو برهم زدن نماز مسلمانان توسط هندوها در فضای مجازی

شناسه خبر : 61747

1397/04/04

تعداد بازدید : 191

انتشار ویدئو برهم زدن نماز مسلمانان توسط هندوها در فضای مجازی
یک ویدئوی مربوط به بهم زدن نماز جمعه مسلمانان در هندوستان توسط هندوهای افراطی در اخیرا در شبکه های مجازی دست به دست می شود که نشان می دهد چگونه این اوباش مانع برپایی نماز جماعت مسلمانان می شوند.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران به نقل از tribune، ویدئویی از هندوهای افراطی هنگام برهم زدن نماز جمعه در هندوستان، در فضای مجازی منتشر شده است.

این ویدئو از ماه آوریل تاکنون در میان کاربران شبکه های مجازی آسیایی دست به دست شده نشان می دهد که چگونه گروهی از هندوهای افراطی نماز جماعت مسلمانان را در خارج از مسجدی برهم می زنند. هندوها همچنین نمازگزاران مسلمان را مورد آزار و اذیت قرار داده، شعارهای ضداسلامی سر می دهند و سجاده های نماز آن ها را می ربایند.

به گفته اخبار رسیده این گروه حداقل در 10 منطقه مختلف نماز جماعت مسلمانان در فضای آزاد در دهلی را برهم زده اند.

در ویدئو نشان داده می شود هندوهای افراطی بر سر مسلمانان فریاد می زنند: اگر می خواستید در بیرون مسجد نماز بخوانید پس چرا مسجد ساخته اید؟

این دومین بار در ماه آوریل است که نماز جماعت مسلمانان توسط هندوها بهم زده می شد. ویدئوی گرفته شده توسط تلفن همراه حادثه مربوط به اعضای گروه هندوهای سامیتی را نشان می داد که مانع برپایی نماز در یک میدان خالی شهر شدند.

اعضای این گروه افراطی فریاد می زدند که هیچ کس حق ندارد در اینجا نماز بخواند!