پایان مسابقات قرآن گروهی بانوان عراق

شناسه خبر : 61447

1397/04/01

تعداد بازدید : 180

پایان مسابقات قرآن گروهی بانوان عراق
سومین دوره مسابقات ملی قرآن گروهی بانوان عراق با برتری تیم دارالقرآن آستان حسینی(شعبه بابل) پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران به نقل از مرکز اطلاع رسانی دارالقرآن آستان حسینی؛ با فرارسیدن آخرین روزهای ماه رمضان سومین دوره از مسابقات قرآن گروهی بانوان عراق که به همت دارالقرآن کریم آستان حسینی و با همکاری موسسه قرآنی «بصائر» برگزار شد، به کار خود پایان داد.

امل المطوری، مسئول مرکز قرآنی بانوان با اشاره به پایان سومین دوره از مسابقات قرآن گروهی بانوان عراق که با مشارکت ۱۶ گروه به نمایندگی از عتبات و مزارات و مؤسسات قرآنی استان‌های مختلف عراق برگزار شد، تصریح کرد: این مسابقه با طرح سوال‌های متنوع قرآنی در حوزه‌های مختلف حفظ، تلاوت، تفسیر، علوم قرآنی، فقه و اطلاعات قرآنی و با نظارت کمیته داوری از استان‎های مختلف برگزار شد.

فاطمه منصوری، مسئول مؤسسه قرآنی بصائر نیز از اعلام تیم‌های برتر این دوره از مسابقات در آیین اختتامیه خبر داد و تصریح کرد: تیم دارالقرآن آستان حسینی(شعبه بابل)، مجمع قرآنی استان بصره، تیم مزار سید الشبلی در بغداد به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

وی در ادامه افزود: در مراسم اختتامیه نیز ضمن تجلیل از ۱۱۰ قاری شرکت کننده در ختم قرآن‌ رمضانیه، پرچم امام حسین (ع) به گروه نخست و جوایز ارزشمندی از حرم امام حسین(ع) به گروه‌های دوم و سوم این مسابقات اهدا شد.