ویژه طلاب خواهر استان چهارمحال و بختیاری؛

جشنواره ترنم آسمانی به میزبانی مدرسه علمیه فاطمیه شهرکرد برگزار شد

شناسه خبر : 61352

1397/03/23

تعداد بازدید : 100

جشنواره ترنم آسمانی به میزبانی مدرسه علمیه فاطمیه شهرکرد برگزار شد
جشنواره ترنم آسمانی ویژه طلاب مدارس علمیه خواهران استان چهارمحال و بختیاری، صبح امروز به میزبانی مدرسه علمیه فاطمیه شهرکرد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، جشنواره ترنم آسمانی ویژه طلاب مدارس علمیه خواهران استان چهارمحال و بختیاری، صبح امروز به میزبانی مدرسه علمیه فاطمیه شهرکرد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد احمدی، مدیر حوزه علمیه برادران استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و ضرورت بهر گیری از فرصتهای باقیمانده تصریح کرد: ماه رمضان ماه خداست که در آن خداوند گناهان را پاک می کند و توبه بندگان به درگاه الهی مورد قبول قرار می گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین احمدی با اشاره به فضیلت شب نخست ماه مبارک خاطرنشان کرد: اولین شب این ماه شب بخشش گناهان است و شبهای قدر، شب تعالی هستند؛ اگر مؤمنی از این غافله جا بماند و بخشش گناهان را به شب قدر بیاندازد او مؤمن کاهلی است.

وی در ادامه با بیان اینکه هنر باید در خدمت دین باشد، اظهار کرد: هنری که در خدمت دین نیست، ذره ای ارزش ندارد.

امام جمعه فرخشهر با اشاره به اینکه نقش کارهای هنری در معرفی هر چه بهتر دین غیرقابل انکار است، از اهتمام حوزه های علمیه خواهران به این امر در قالب برگزاری جشنواره ترنم آسمانی ابراز خرسندی کرد.

در ادامه این برنامه با برگزاری مراسم قرعه کشی به ترتیب گروه مدرسه فاطمه الزهرا بن، گروه مدرسه فاطمیه شهرکرد، گروه مدرسه کوثر فرخشهر، گروه مدرسه الزهرا لردگان و گروه مدرسه الزهرا بروجن به اجرای سرود با موضوع حضرت ولی عصر(عج) پرداختند.

در پایان نیز آمنه شاهرخی، مدیر مدرسه کوثر فرخشهر با تشکر از همکاری و همراهی مدیر مدرسه فاطمیه شهرکرد در اجرای این جشنواره بیان کرد: نتایج این مسابقه در روزهای آتی به مدارس اعلام می شود.

    اخبار مرتبط