معاون تعلیم و تربیت سپاه ناحیه ملایر:

عملیات آزادسازی خرمشهر نشان‌دهنده از خودگذشتگی ملت شریف ایران بود

شناسه خبر : 61325

1397/03/23

تعداد بازدید : 138

عملیات آزادسازی خرمشهر نشان‌دهنده از خودگذشتگی ملت شریف ایران بود
معاون تعلیم و تربیت سپاه ناحیه ملایر عملیات غرورآفرین آزادسازی خرمشهر را نشان‌دهنده از خودگذشتگی ملت شریف ایران دانست و گفت: فتح خرمشهر از مهم‌ترین عملیات‌ها‌ی دوره جنگ تحمیلی ایران بود.
 
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام‌والمسلمین چراغی»، معاون تعلیم و تربیت سپاه ناحیه ملایر در نشست سیاسی که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) سامن برگزار شد، به تشریح شاخصه های انقلاب اسلامی پرداخت و به مقایسه انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب‌ها پرداخت و بیان کرد: رمز پیروزی و پایداری انقلاب اسلامی وحدت کلمه حول محور خداوند متعال و دین مبین اسلام است.
وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمن به هر واسطه‌ای قصد داشت تا به انقلاب ضربه بزند و آن‌ را نابود کند. 
کارشناس سیاسی با بیان اینکه یکی از چالش‌های بزرگ مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی جنگ تحمیلی بود، اظهار کرد: ملت شهید پرور ایران بسیار غیورانه امتحان الهی در جرایان جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشتند و با تمامیت غیرتشان از استقلال و شرف و کشور خود دفاع کردند.
وی عملیات غرورآفرین آزادسازی خرمشهر را نشان‌دهنده از خودگذشتگی ملت شریف ایران دانست و گفت: فتح خرمشهر از مهم‌ترین عملیات‌ها‌ی دوره جنگ تحمیلی ایران بود. 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین چراغی خاطرنشان کرد: جوانان امروز نیز همان اراده جوانانی را دارند که خرمشهر را فتح کردند و می‌توانند در جبهه‌های علمی و فرهنگی و غیره، با  تکیه بر ایمان و دانش خود پیروز شوند.
1007