امام جمعه اسدآباد مطرح کرد

نقش ارزشمند و حیاتی حضرت خدیجه س در پیشبرد اهداف اسلام

شناسه خبر : 61320

1397/03/23

تعداد بازدید : 121

نقش ارزشمند و حیاتی حضرت خدیجه س در پیشبرد اهداف اسلام
امام جمعه اسدآباد با اشاره به نقش ارزشمند و حیاتی حضرت خدیجه(س) در پیشبرد اهداف اسلام، گفت: این بانوی بزرگوار با ایثار و فدارکاری و بخشش مال و ثروت خود، خدمات زیادی به دین اسلام کرد.
 
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی» امام جمعه اسدآباد در مراسمی که به مناسبت وفات حضرت خدیجه(س) در مدرسه علمیه خواهران الراضیه(س) اسدآباد برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت وفات حضرت خدیجه (س)، بیان کرد: رمضان، ماه سلامت، امنیت، آرامش، آمرزش و ماه پیوند با ولایت است. 
امام جمعه اسد‌آباد با بیان اینکه ماه رمضان دارای برکات زیادی است، اظهار کرد:  ماه مبارک رمضان ماه گسترش سفره الهی است و همه می‌توانند از این سفره با برکت الهی استفاده کنند.
وی با اشاره به عظمت ماه مبارک رمضان، عنوان کرد: پیامبراکرم(ص) فرمودند: «اگر بنده ارزش ماه رمضان را می دانست ، آرزو می کرد که تمام سال رمضان باشد.» برای همین بزرگان دین مقید بودند که در روز اول ماه رمضان دو رکعت نماز شکر بخوانند و خدا را برای درک کردن این فرصت بزرگ شکر کنند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی در پایان با اشاره به نقش ارزشمند و حیاتی حضرت خدیجه(س) در پیشبرد اهداف اسلام، گفت: این بانوی بزرگوار با ایثار و فدارکاری و بخشش مال و ثروت خود، خدمات زیادی به دین اسلام کرد.
گفتنی است، این مراسم با حضور بیش از 150 نفر از بانوان شهرستان اسدآباد برگزار شد. 
1007