مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان:

طلاب باید با همدلی در زمینه فعالیت‌های فرهنگی کوشا باشند

شناسه خبر : 61318

1397/03/23

تعداد بازدید : 100

طلاب باید با همدلی در زمینه فعالیت‌های فرهنگی کوشا باشند
مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان با بیان اینکه طلاب باید با همدلی و وحدت در زمینه فعالیت‌های فرهنگی کوشا باشند، گفت: توسل به ائمه‌اطهار(علیهم‌السلام) امر مهمی است که برای موفقیت در همه امور باید به آن توجه داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام‌والمسلمین  سید حسن فاضلیان» مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان در یادواره شهداء که در مدرسه علمیه خواهران الراضیه(س) شهرستان اسدآباد برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت ماه مبارک رمضان، بیان کرد: در صحیفه سجادیه امام سجاد(ع) برای ماه رمضان سه نام ذکر شده است که شامل شهر‌الصیام، شهرالقیام و شهر التمحیص یعنی ماه پاک شدن از آلودگی‌ها می‌شود.

وی با بیان اینکه طلاب باید با همدلی و وحدت در زمینه فعالیت‌های فرهنگی کوشا باشند، اظهار کرد: توسل به ائمه‌اطهار(علیهم‌السلام) امر مهمی است که برای موفقیت در همه امور باید به آن توجه داشته باشیم.

در ادامه این مراسم «خانم منیره ضحاکی آراسته» مدیر مدرسه علمیه خواهران الراضیه(س) هدف از برگزاری این برنامه معنوی را زنده نگه داشتن یاد و و گرامی‌داشت جانبازان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس دانست.

گفتنی است؛ مراسم جزء خوانی قرآن کریم، پخش کلیپ در رابطه با سالروز آزادسازی خرمشهر و ضیافت افطاری، از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این مراسم بود.

1007