در پانزدهمين جشنواره بانوي كرامت؛

مدرسه علمیه خواهران الزهرا س بندرعباس رتبه سوم كشوري در بخش ايجاد پايگاه و وبلاگ پژوهشي را کسب کرد

شناسه خبر : 61312

1397/03/22

تعداد بازدید : 144

مدرسه علمیه خواهران الزهرا س بندرعباس رتبه سوم كشوري در بخش ايجاد پايگاه و وبلاگ پژوهشي را کسب کرد
معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان گفت: پايگاه پژوهشی مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) بندرعباس، رتبه سوم كشوري در بخش ايجاد پايگاه و وبلاگ پژوهشي در پانزدهمين جشنواره بانوي كرامت را از آن خود کرد.

«خانم آسیه کمالی» در گفت و گو با پايگاه خبري ـ اطلاع رساني حوزه هاي علميه خواهران، بیان کرد: پايگاه پژوهشي مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) بندرعباس در «پانزدهمين جشنواره پژوهشي جشنواره بانوي كرامت» رتبه سوم كشوري را به خود اختصاص داد.

معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان با اشاره به اینکه این جشنواره هر ساله در مدارس علمیه خواهران کل کشور برگزار می شود، تصریح کرد: پانزدهمین دوره جشنواره بانوی کرامت با محوريت فعالیت های پژوهشی مدارس علمیه در قالب ارائه ایده ها و طرح های پژوهشی، کرسی های آزاد اندیشی، نشست ها و همایش های علمی، نشریات علمی كه شامل مجلات علمی (مکتوب- دیجیتال) که حاصل کار گروهی یا مدرسه ای است، وبلاگ و پایگاه پژوهشی كه شامل وبلاگ های کوثربلاگ و گروه های کوثر نت است و ارائه نرم افزارهای پژوهشی برگزار شد.

 خانم كمالي افزود: آثار پژوهشی در قالب کتاب، مقاله، پایان نامه، تحقیق پایانی قابل ارائه در این دوره است كه پذيرش اين آثار منوط به عدم ارائه آنها در فراخوان هاي جشنواره های علامه حلي(ره)، بانوی کرامت و رشد، است.

وی با اشاره به اينكه هيچ شرط سني براي افراد شركت كننده در اين جشنواره وجود ندارد، ادامه داد: معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور، این جشنواره را به منظور ترويج و تثبيت فرهنگ پژوهش گروهی و تقدير از پژوهشگران حوزه هاي علميه خواهران در سطح استانی و کشوری برگزار مي کند.

خانم کمالی افزود: اساتيد، كارکنان، طلاب و دانش آموختگان حوزه هاي علميه خواهران با تشکیل گروه های پژوهشی، نسبت به انجام تحقیق اقدام و آثار خود را از طريق «سامانه فراخوان هاي پژوهشي» در جشنواره شركت دادند.

کمالی تقدیر و اهدای جوایز ارزنده به اساتید راهنما و گروه های منتخب، حمایت از چاپ و نشر آثار منتخب و بهره مندی از تسهیلات حوزه از جمله اعطای امتياز براي ورود به سطوح بالاتر و استفاده از تسهيلات پژوهشگري را از جمله امتیازات برگزیدگان در این جشنواره عنوان کرد.