مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهراء س خلخال مطرح کرد

نقش مهم طلاب و مبلغان خواهر در حمایت از کالای ایرانی

شناسه خبر : 60823

1397/03/09

تعداد بازدید : 165

نقش مهم طلاب و مبلغان خواهر در حمایت از کالای ایرانی
مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهراء(س) خلخال به نقش مهم طلاب خواهر در تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در زمینه حمایت از کالای ایرانی اشاره کرده و گفت: طلاب و مبلغان خواهر نقش مهمی در مدیریت اقتصادی منازل در حمایت از کالای ایرانی دارند.
 
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «خانم حبیبه شاهنده» در نشست فرهنگی که در مدرسه علمیه خواهران الزهراء(س) خلخال برگزار شد، با اشاره به اهمیت مسئله سبک زندگی اسلامی در جامعه، بیان کرد: مهمترین اصل در جهت حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال، ترویج سبک زندگی اسلامی است. 
مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهراء(س) خلخال با اشاره به اهمیت حمایت از تولیدات داخلی و مصرف کالای ایرانی، اظهار کرد: حمایت مردم و مسئولین از کالای ایرانی و تولید ملی نقش مهمی در اشتغال‌زایی، رفع مشکلات اقتصادی کشور و تولیدات داخلی دارد.
خانم شاهنده با اشاره به تاثیرات مصرف کالای خارجی در جامعه گفت: مصرف‌گرایی، تجمل‌گرایی، بیکاری، وابستگی به اقتصاد خارجی و ترویج سبک زندگی غربی از تاثیرات مصرف کالاهای خارجی است.
مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهراء(س) خلخال در پایان به نقش مهم طلاب در تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در زمینه حمایت از کالای ایرانی اشاره کرده و گفت: طلاب و مبلغان خواهر نقش مهمی در مدیریت اقتصادی منازل در حمایت از کالای ایرانی دارند. 
1007