استاد حوزه:

امنیت امروز ما حاصل رشادت‌های شهدا است

شناسه خبر : 60729

1397/03/06

تعداد بازدید : 80

امنیت امروز ما حاصل رشادت‌های شهدا است
استاد حوزه با بیان اینکه رشادت‌ها و دلاورمردیهای شهدا بود که امنیت و آسایش را برای ما به ارمغان آورد، گفت: شهدا در مقابل گلوله دشمنان سینه سپر کردند تا امروز ما در آسایش باشیم، آن‌ها رفتند تا به برکت خون پاک و مطهرشان انقلاب اسلامی ایران همیشه سربلند و پیروز باشد.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابوالحسن موسوی»، استاد حوزه، در مراسم شبی با شهدا که با حضور بانوان شهرستان آباده‌طشک برگزار شد، ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر، بیان کرد: برای فتح خرمشهر برنامه‌های بسیار زیادی طراحی شد و برای محقق شدن این مهم رزمندگان اسلام رشادت‌های فراوانی کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی با بیان اینکه رشادت‌ها و دلاورمردی‌های شهدا بود که امنیت و آسایش را برای ما به ارمغان آورد، گفت: شهدا در مقابل گلوله دشمنان سینه سپر کردند تا امروز ما در آسایش باشیم، آن‌ها رفتند تا به برکت خون پاک و مطهرشان انقلاب اسلامی ایران همیشه سربلند و پیروز باشد.

استاد حوزه تاکید کرد: ما باید همیشه یاد و خاطره شهیدان را زنده نگه‌داریم و فراموش نکنیم که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

1007