برپایی نمایشگاه تقوا در دنیای مجازی در مدرسه علمیه الزهرا س بندرعباس

شناسه خبر : 60654

1397/03/05

تعداد بازدید : 166

برپایی نمایشگاه تقوا در دنیای مجازی در مدرسه علمیه الزهرا س بندرعباس
معاون فرهنگی - تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس از برپایی ”نمایشگاه تصویری تقوا در دنیای مجازی” همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در این مدرسه خبر داد.

«خانم فاطمه استادی » در گفت و گو با پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، ضمن تبریک به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر، هدف از برگزاری نمایشگاه تصویری تقوا در دنیای مجازی را، با استناد به بیانات ”مقام معظم رهبری”، اهمیت فضای مجازی دانست و بیان کرد: فضای مجازی کنونی به دنیای حقیقی بسیار نزدیک شده است و بعضی افراد بیشتر وقت خود را در این فضای به ظاهر مجازی سپری می کنند.
خانم استادی در ادامه گفت: امروز فضای مجازی نیز یکی از سنگرهای دفاعی است که بسیار مورد اهمیت است و افراد حاضر در این سنگر باید بصیر و توانا باشند تا بتوانند از این سنگر، مقدسانه دفاع کنند و اجازه سوءاستفاده به دشمنان راندهند کما اینکه در برخی وقایع کشور بستر مجازی دنیای حقیقی ایران عزیزمان را نشانه رفت.
وی همچنین افزود: اهمیت حضور در فضای مجازی، حضور بانوان خصوصا طلاب را می‌طلبد که با بصیرت و قدرت در این فضا وارد شوند و البته ما باید در این فضای مجازی به ارزش ها و حد و مرزهای شخصی و اجتماعی پایبند باشیم و از فرصت پیش آمده علیه دشمنان و به نفع اسلام و ایران استفاده مناسب را ببریم.
معاون فرهنگی - تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا (س) تصریح کرد: نمایشگاه تصویری تقوا در دنیای مجازی به منظور افزایش آگاهی طلاب با آسیب ها، تهدیدات و فرصت های فضای مجازی و تاثیرات مخرب ماهواره بر بنیان خانواده و نظارت والدین بر استفاده صحیح از فضای مجازی برگزار شد.