حجت‌الاسلام والمسلمین گنابادی‌نژاد عنوان کرد:

راهبری «سبک زندگی اسلامی» مهمترین اولویت حوزه‌های علمیه خواهران

شناسه خبر : 60614

1397/03/05

تعداد بازدید : 128

راهبری «سبک زندگی اسلامی» مهمترین اولویت حوزه‌های علمیه خواهران
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: مهمترین اولویتی که انتظار است حوزه‌های علمیه خواهران بتوانند پیشران و پیشگام آن عرصه باشند راهبری سبک زندگی ایرانی اسلامی است که با توجه به نقش ممتازی که خواهران دارند، باید بخش‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، تربیتی، تبلیغی را رهبری کنند.
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام حجت گنابادی‌نژاد رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در بازدید از غرفه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران گفت: حوزه علمیه خواهران یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی ایران است. بحمدالله رشد کمی و کیفی‌ای که حوزه‌های علمیه داشته‌اند فرصتی را فراهم کرده تا بتوانند در ظرفیت‌های فرهنگی، تبلیغی، اجتماعی نقش آفرینی کنند.
 
 
وی اظهار داشت: به نظر می‌رسد مهمترین اولویتی که انتظار است حوزه‌های علمیه خواهران بتوانند پیشران و پیشگام آن عرصه باشند راهبری سبک زندگی ایرانی اسلامی است که با توجه به نقش ممتازی که خواهران دارند، باید بخش‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، تربیتی، تبلیغی را رهبری کنند.
 
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی تصریح کرد: کارهایی که در حال حاضر در عرصه آموزش و پژوهش در حوزه‌های علمیه خواهران انجام می‌شود باید خروجی آن در مباحث تبلیغی و فرهنگی تقویت شده، تحت حمایت قرار گیرد و ارتقاء پیدا کند و به اثر بخشی‌های عینی تبدیل شود
 
 
وی عنوان کرد: امیدواریم آنچه که حاصل تلاش زحمات مدیران و معلمان در حوزه‌های علمیه خواهران بوده، امروز بتواند در جامعه بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار گیرد.
 
حجت‌الاسلام گنابادی‌نژاد ابراز داشت: نمایشگاه قرآن کریم یک فضایی است که جلوه‌های خدماتی آن به این میزانی که در غرفه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران مشاهده می‌شود، خوب است اما می‌تواند متنوع‌تر باشد و دستاوردهای حوزه را بیش از پیش نمایش دهد.
 
انتهای پیام