مسجدی در لندن ۴ هزار یورو در ماه رمضان به بیمارستان کودکان اهداء کرد

شناسه خبر : 60453

1397/03/01

تعداد بازدید : 140

مسجدی در لندن ۴ هزار یورو در ماه رمضان به بیمارستان کودکان اهداء کرد
مسجدی در شهر بارکینگ، یکی از ناحیه های لندن بزرگ، با اهدای کمک مالی ۴ هزار یورویی به یک بیمارستان کودکان، از جامعه اسلامی خواست در کمپین خیریه ماه مبارک رمضان مشارکت داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران به نقل از yellowad، مسجدی در شهر بارکینگ، یکی از ناحیه های لندن بزرگ، به منظور حمایت از کودکان بستری درماه مبارک رمضان، کمک مالی 4 هزار یورویی به بیمارستانی اهداء کرد.

مسجد المدینه در جاده ویکتوریا با برگزاری یک بنیاد خیریه در ماه رمضان برای بیمارستان کودکان هاوس ریچارد کمک های مالی مسلمانان را جمع آوری می کند.

اش صدیق دبیر مسجد در این باره گفت: جامعه اسلامی به ویژه کودکان مسلمان محلی، از خدمات بیمارستان بهره مند می شوند. مسلمانان یکی از سخاوتمندترین مردمان هستند که این سخاوت نه تنها از بعد اقتصادی بلکه در ابعاد دیگر نیز صدق می کند. اینجا بیمارستان ما hست و کودکان ما در آن بستری هستند، بنابراین کمک به اداره آن به عهده ما نیز می باشد.

وی در ادامه افزود: در راستای همین هدف نیز ما از مسلمانان می خواهیم که از بیمارستان حمایت کنند. برای آغاز این حرکت نیز مسجد کمک مالی 4 هزار یورویی به بیمارستان اهداء کرده و در ادامه از سازمان های اسلامی و اشخاص می خواهد که در این ماه بخشش و برکت، کمک های مالی شان را به مسجد ارائه دهند.

گفتنی است نزدیک به 50% کودکان بستری در بیمارستان را مسلمانان تشکیل می دهند. کریس بکر مدیر اجرایی بیمارستان کودکان در این باره گفت: ما بی نهایت مفتخریم که از کمپین مسجد المدینه در این راه حمایت کنیم و بی صبرانه منتظر کار کردن با آن ها نه تنها در ماه رمضان بلکه برای سال های متمادی هتیم.

وی افزود: ما برای حفظ و توسعه فعالیت های بیمارستان به بیش از 3.5 میلیون یورو نیازمندیم تا بتوانیم به کودکان با بیماری های وخیم و خانواده هایشان کمک رسانی کنیم.

انتهای پیام / ۱۰۰۳