ویژه ماه مبارک رمضان؛

کارگاه «مهارت افزایی مبلغین» در مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول(س) جزیره قشم برگزار شد

شناسه خبر : 60075

1397/02/26

تعداد بازدید : 124

کارگاه «مهارت افزایی مبلغین» در مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول(س) جزیره قشم برگزار شد
کارگاه «مهارت افزایی مبلغین» ویژه ماه مبارک رمضان با محوریت تبلیغ چهره به چهره در مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول(س) جزیره قشم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، کارگاه «مهارت افزایی مبلغین» با حضور استاد حوزه «حجت الاسلام والمسلمین مرتضی جوکار» در مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول(س) جزیره قشم برگزار شد.
وی در جمع مبلغین علمیه خواهران ریحانه الرسول(س) جزیره قشم  بیان کرد: ماه مبارک رمضان یک فرصت مهم تبلیغی برای طلاب است تا سفیر امین قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) برای مومنین باشند.
مدیر مدرسه علمیه برادران امام جعفر صادق(علیه السلام) قشم، با اشاره به روش تبلیغی پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: آن حضرت(ص) در تبلیغ اسلام به اقامه دین و تبیین زیبایی های آن برای مردم اهتمام داشتند.
وی ادامه داد: خوش اخلاقی، آراستگی و عدالت در نگاه به مخاطبان از سیره رسول خدا(ص) بوده است.
استاد حوزه با توجه به نیاز جامعه به تبلیغ، افزود: ایجاد کار گروه های تخصصی در بین مبلغین و شرکت در نشست ها و جلسات دسته جمعی به صورت منظم از راه های موفقیت آنها در تبلیغ چهره به چهره است.
حجت الاسلام والمسلمین جوکار در پایان تصریح کرد: فضای مناسب، آشنایی با روش های نوین تبلیغ، اعتماد سازی ناشی از صدق، توجه به سخنان مخاطب و تصدیق احساس های آنها از دیگر ملزوم های تبلیغ چهره به چهره است