بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت سالگرد اشغال فلسطین

شناسه خبر : 60062

1397/02/26

تعداد بازدید : 162

بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت سالگرد اشغال فلسطین
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت سالگرد اشغال فلسطین (روز نکبت)بیانیه‌ای صادر نمود.
ترامپ رئیس جمهوری معلوم‌الحال آمریکا، روز ششم دسامبر طی سخنانی در کاخ سفید، اورشلیم را به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس اعلام و به رسمیت شناخت و در اقدام عملی به وزارت امور خارجه آمریکا دستور دارد که مقدمات انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به اورشلیم را فراهم سازند.
این اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا اگر چه موجی از تعجب از سوی متحدانش را به دنبال داشت، موجب حساسیت و اعتراض سایر ملل و حتی مسؤولان کشور‌های گوناگون نیز شد.
آقای پرزیدنت در هاون آبی می‌کوبد که حدود هفتاد سال پیش اجداد سیاسی‌اش برای استقرار حکومت جعلی و ضد انسانی اسرائیل ساخته‌اند؛ هفتاد سال مباره مستمر که قطعا پایان آن نابودی بچه شیطان‌های استکبار خواهد بود، امان را از بزرگترین حامی آن‌ها یعنی ایالت متحده بریده و هر از گاهی اقدامی کورکورانه و تیری در تاریکی به امید قوام بخشی آن شجره خبیثه رها می‌سازد.
اگر نگاهی منصفانه به سیر حرکت اسرائیل و مخالفانش از بدو پایه‌گذاری تاکنون داشته باشند، به خوبی درمی‌یابند که ریشه این درخت نکبت با ظلم، جور، خون، مرگ و از بین رفتن ارزش‌های انسانی تنیده شده است و بی‌ثمر تنها شاخ و برگ آفت زده‌اش را بر بالای خود می‌رقصاند تا شاید ابهت ساختگی‌ و جایگاهی مناسب برای او در عرصه جهانی ایجاد سازد.
نکته قابل توجه این است که آن‌ها به اقدامات ظالمانه خود، رنگی جعلی از دین و انسانیت می‌زنند و خود را امت برگزیده خدا معرفی می‌کنند ولی غافلند از اینکه «والله‌ لایحب‌ الظالمین»؛ بی‌شک این بازی‌ها از سوی عموم مردم جهان شناخته شده است و دیگر اعتباری ندارد و نکبت بار بودن حکومت جعلی یهود روز به روز بیشتر از لاشه متعفن آن تصاعد پیدا می‌کند و مشام دوست و دشمن را می‌آزارد.
ما با یقین به فرمایش رهبر فرزانه و انقلابی خود که عمر این رژیم را فراتر از ۲۰ سال آینده ندانسته‌اند، همسو با همه آزادگان عالم، انزجار خود را از رژیم دژخیم صهیونیستی و حامی بزرگ آن، آمریکای جهانخوار اعلام می‌کنیم و با یادآوری روز نکبت و تشکیل پر آفت آن، نظر مسلمین را به درایت بیشتر در تصمیم اخیر ترامپ در انتقال پایتخت رژیم صهیونیستب به اورشلیم و تبعات ضد اسلامی و انسانی این حرکت معطوف می‌کنیم.