مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور:

میل به پشرفت در حوزه‌های علمیه خواهران نهادینه شده است

شناسه خبر : 60058

1397/02/24

تعداد بازدید : 193

میل به پشرفت در حوزه‌های علمیه خواهران نهادینه شده است
مدیر حوزه‌‌های علمیه خواهران گفت:اینکه توانسته‌ایم میل به پیشرفت را حوزه‌های علمیه خواهران نهادینه کنیم، نشان‌دهنده فعالیت و حرکت خوب است.

به گزارش پایگاه خبری – اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معافه رئیس مرکز عمران و نوسازی حوزه‌های علمیه خواهران که در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد اظهار کرد: حوزه‌های علمیه خواهران سازمان بزرگ و شناخته شده و ارزشمند است که حدود ۲۰ سال است فعالیت می‌کند.

وی افزود: پس از حدود ۲۰ سال فعالیت، در حال حاضر حدود ۵۰۰ مدرسه علمیه در کشور مشغول فعالیت‌هستند و حدود ۲۸ مدیریت استانی نیز فعال هستند.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران گفت: اینکه توانسته‌ایم میل به پیشرفت را حوزه‌های علمیه خواهران نهادینه کنیم، نشان‌دهنده فعالیت و حرکت خوب است.

وی ادامه داد: حوزه‌های علمیه خواهران یک سازمان حوزوی موثر است که همواره به فکر پیشرفت و توسعه است.

استاد برجسته حوزه‌های علمیه با اشاره به خدمات آیت‌الله شرعی و حجت‌الاسلام والمسلمین جمشیدی گفت: خداوند به هرکسی توفیق انجام کار‌های بزرگ و خدمات ماندگار نمی‌دهد و آیت‌الله شرعی با تاسیس و راه‌اندازی حوزه‌های علمیه خواهران کار بسیار بزرگی انجام دادند و امیدواریم خداوند به ما هم توفیق خدمت بدهد.

وی بیان کرد: بدون تردید اگر کسی شاکر گذشته نباشد، در آینده توفیقی پیدا نخواهد کرد و نمی‌توان با تخریب گذشته آینده را ساخت.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات آقای محسن خلج گفت: کارهایی که در گذشته انجام شده است، بهترین کار و اقدام در زمان خودش بود و هرکاری باید در ظرف زمان خودش بررسی شود.

وی افزود: باید توجه داشته باشیم که همواره کار‌ها را به جوانان بسپاریم و روایات نیز بر همین مسئله تاکید دارند، البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که مشورت گرفتن همواره باید از افراد با تجربه انجام شود.

مدیر حوزه‌های علمیه گفت: آقای خلج با اخلاص و نیت خالصی که داشتند اقدامات ماندگاری انجام دادند و انتصاب ایشان به عنوان مشاور عالی حوزه‌های علمیه خواهران و استفاده از تجربیات ایشان، بسیار ارزشمند خواهد بود.

وی در پایان گفت: تغییراتی که در حوزه‌های علمیه خواهران انجام می‌شود به معنی کار ضعیف نیست بلکه تنها به دلیل سیاست‌هایی جدیدی است که اعمال شده است.