امام جمعه سیریک: مردم با خرید کالای داخلی، چرخه تولید و اشتغال کشور را دو چندان خواهند کرد

شناسه خبر : 59996

1397/02/25

تعداد بازدید : 146

امام جمعه سیریک: مردم با خرید کالای داخلی، چرخه تولید و اشتغال کشور را دو چندان خواهند کرد
«حجت الاسلام والمسلمین حیدری» گفت: مردم با خرید کالای داخلی، سرعت چرخه تولید و اشتغال کشور را دو چندان خواهند کرد و نخریدن کالای قاچاق مهمترین راهکار مقابله با این پدیده ی مخرب و ویرانگر در جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران کشور، امام جمعه شهرستان سیریک استان هرمزگان در کرسی آزادی اندیشی «حمایت از کالای ایرانی» که مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) شهرستان سیریک برگزار شد، تقویت احساس مسئولیت در جامعه را مهمترین اصل در جهت حمایت از کالای ایرانی عنوان کرد.
«حجت الاسلام والمسلمین حسن حیدری» ادامه داد: حمایت از کالای ایرانی تنها به منزله ی خرید نیست، بلکه تعصب به کالای ایرانی و ایرانی بودن را نیز به همراه خواهد داشت.
وی بیان داشت: برای تولید کالا در تراز جهانی باید کارخانجات به فناوری روز دنیا مجهز باشند و در عین حال مواد اولیه مرغوب، ارزان و آسان در اختیار تولید کنندگان قرار گیرد.
وی در پایان تاکید کرد: مردم با خرید کالای داخلی، سرعت چرخه تولید و اشتغال کشور را دو چندان خواهند کرد و نخریدن کالای قاچاق مهمترین راهکار مقابله با این پدیده ی مخرب و ویرانگر در جامعه است.
در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری امسال به نام سال حمایت از کالای ایرانی، کرسی آزاداندیشی با این عنوان با حضور داور "حجت الاسلام والمسلمین آقای حیدری " امام جمعه شهرستان سیریک، طلبه" خانم معصومه ذاکری" در جایگاه موافق و طلبه"خانم زهرا شرفی" در جایگاه مخالف در مدرسه علمیه حضرت خدیجه (س) شهرستان سیریک برگزار شد.