تودیع و معارفه مدیر سابق و جدید مدرسه علمیه الزهراءس گرگان

شناسه خبر : 59796

1397/02/23

تعداد بازدید : 244

تودیع و معارفه مدیر سابق و جدید مدرسه علمیه الزهراءس گرگان
طی مراسمی «خانم نرگس سادات شریف حسینی» به عنوان مدیر جدید مدرسه علمیه الزهراءس گرگان و «خانم مریم دوست محمدیان» به عنوان معاون آموزش موسسه آموزش عالی و مرکز تخصصی الزهراء(س) این شهرستان معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «حجت الاسلام والمسلمین ایوب وردانی» ظهر امروز در جمع کارکنان مدرسه علمیه عالی تخصصی الزهراء(س) گرگان حکم مدیر جدید این مدرسه علمیه را ابلاغ نمود.

حجت الاسلام وردانی در این مراسم با بیان روایتی از امام علی(ع) که می فرمایند «شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده»، اذعان داشت: شرف و بلندی مرتبت انسان ها به همت های بلند، تلاش و فعالیت در سایه ایمان به پروردگار باریتعالی است.

وی افزود: با توجه به آیات و روایات؛ جسم و بدن اهل ایمان، تحت اختیار ایمان، عقیده و اختیارشان است که از این جهت جسم آنان راحتی ندارد و از تلاش باز نمی ایستد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان خاطرنشان کرد: فعالیت در عرصه تعلیم و تربیت یک فعالیت جهادی است که نیاز به روحیه جهادی هم دارد و بدون روحیه ایمان و تلاش میسر نخواهد شد.

حجت الاسلام وردانی اذعان کرد: کار و تلاش در عرصه تعلیم و تربیت کمتر از جهاد در راه خدا نیست بلکه شاید بالاتر است.

وی ادامه داد: فرمایش معصوم که فرمودند «مدادالعلماء افضل من دماءالشهداء»، در عرصه تعلیم و تربیت نمود پیدا می کند و تربیت انسان ها را به دنبال دارد، به این جهت کار شما در حوزه بسیار ارزشمند است.

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان در پایان از زحمات و تلاش های «خانم مریم دوست محمدیان» مدیر سابق این مدرسه تقدیر نموده، وی را به عنوان معاون آموزش موسسه آموزش عالی و مرکز تخصصی الزهراء(س) گرگان معرفی و حکم مدیریت «خانم نرگس سادات شریف حسینی» را به عنوان مدیر جدید این مدرسه علمیه ابلاغ نمود.