امام جمعه زنجان:

یکی از برکات حوزه‌های علمیه خواهران عمل به دین است

شناسه خبر : 59720

1397/02/22

تعداد بازدید : 152

یکی از برکات حوزه‌های علمیه خواهران عمل به دین است
زنجان - امام جمعه زنجان گفت:یکی از برکات حوزه‌های علمیه خواهران عمل به دین و تکلیف است و در این میان خواهران این حوزه در تربیت کودکان و عمل به دین اثر گذاری بهتری را دارند.

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام والمسلمین علی خاتمی روز شنبه در آیین نکوداشت طلاب برتر مدارس علمیه خواهران استان زنجان اظهار کرد: پس از تشکیل حوزه‌های علمیه خواهران بسیار از جلساتی که پایه و اساس نداشت و آمیخته با خرافات بود، از بین رفت و جای آن را آموزش قرآن و مباحث اخلاقی گرفت.

وی افزود: یکی از برکات حوزه‌های علمیه خواهران عمل به دین و تکلیف است و در این میان خواهران این حوزه در تربیت کودکان و عمل به دین اثر گذاری بهتری را دارند.

امام جمعه زنجان خاطرنشان کرد: مردان بزرگ تاریخ و شهدای این کشور در دامن مادران فرهیخته تربیت شده‌اند و این موضوع مهم از توجه به تعلیم و تربیت صحیح حکایت دارد.

وی ادامه داد: هم اکنون علاقه دختران متدین برای حضور در حوزه‌های علمیه افزایش یافته و این در حالی است که کاستی‌هایی هم در این بخش وجود دارد که بسترهای لازم برای رفع آن باید فراهم شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین خاتمی گفت: طلاب از جناح بازی‌های سیاسی پرهیز کنند چرا که طرفداری از جناح و احزاب موجب خسران می‌شود؛ طلاب حوزه‌های علمیه خواهران همواره باید خود را وقف اصل انقلاب و ولایت فقیه کنند.