پیام تسلیت تولیت آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ ع در پی رحلت حضرت آیت الله اسدالله ایمانی

شناسه خبر : 59590

1397/02/19

تعداد بازدید : 178

پیام تسلیت تولیت آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ ع در پی رحلت حضرت آیت الله اسدالله ایمانی
حضرت آیت الله سید علی اصغر دستغیب تولیت معظم آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام در پی رحلت عالِم ربانی حضرت آیت الله اسدالله ایمانی تسلیتی صادر نمود.

به گزارش پایگاه خبری اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، حضرت آیت الله سید علی اصغر دستغیب تولیت معظم آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام در پی رحلت عالِم ربانی حضرت آیت الله اسدالله ایمانی نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز پیام تسلیتی صادر نمود. متن این پیام به شرح زیر است.

انالله و انا الیه راجعون
ارتحال عالِم ربانی، دلسوز و پر تلاش، حضرت آیت الله حاج شیخ اسدالله ایمانی (رحمت الله علیه) موجب کمال تاثّر گردید.
تصدّی امامت جمعه و نمایندگی ولی فقیه از سوی امام«قدّس سرّه» و رهبری «مدّظلّه» جلوه ای از شایستگی و امانت داری و خدمات ارزشمند معظّم له در طول چهار دهه گذشته است.
پنج دوره نمایندگی مجلس خبرگان رهبری هم نشان از علاقه و اعتماد مردم شریف و قدرشناس استان فارس نسبت به آن بزرگوار می باشد.
اهتمام و توجه ویژه نسبت به سومین حرم اهلبیت(ع) و توسعه و عمران آستان مقدس حضرت احمد بن موسی «علیهما السلام» (شاهچراغ) از آثار مودّت و ارادت آن فقید سعید نسبت به خاندان نبوّت و نمودار پیگیری مجدّانه مطالبات مقام معظّم رهبری «مدّظلّه» بوده است که در سفر استانی فرمودند: مرقد این امامزادگان بایستی کانون توجه قرار گیرد.
اینجانب مصیبت فقدان آیت الله ایمانی را به عموم برادران و خواهران دینی به ویژه بازماندگان گرامی ایشان تسلیت عرض نموده و مغفرت و رحمت الهی را برای آن عالم شایسته مسالت دارم.

سید علی اصغر دستغیب
۹۷/۲/۱۸