به همت مدرسه علمیه خواهران فاطمیه س فسا:

نشست بصیرتی با محوریت «حمایت از کالای ایرانی» برگزار شد

شناسه خبر : 59387

1397/02/16

تعداد بازدید : 142

نشست بصیرتی با محوریت «حمایت از کالای ایرانی» برگزار شد
نشست بصیرتی با محوریت «حمایت از کالای ایرانی» به منظور ترویج منویات مقام معظم رهبری(مد ظله‌العالی) در راستای ترویج کالای ایرانی با حضور جمعی از طلاب در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) فسا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، در ابتدای این نشست «آقای وحید بنده‌خدا» مسئول قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر فسا گفت: امروز این نکته را درک کنیم که یک جنگ بزرگ اقتصادی بین اسلام واقعی و اسلام آمریکایی اتفاق افتاده که همه دنیا یک طرف و نظام جمهوری اسلامی در طرف دیگر است. تمام اتاق‌های فکری جهان به این نتیجه رسیدند که راه زمین‌گیر کردن این نظام، جنگ اقتصادی است.
وی افزود: هرجا دیدید دشمن فرصت‌طلبی کرده است به به دلیل بی‌تردیدی ما بوده است
. برای کمک به نظام اسلامی بیایید از کالای ایرانی استفاده کنیم؛ چرا که نمونه‌ای از غیرت ایرانی استفاده از کالای ایرانی است. تنها راه پیروزی در این عرصه، اقتصاد مقاومتی است.

مسئوول قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر فسا تشریح کرد: همانطور که انقلاب از قم شکل گرفت و مبانی اصلی از قم و حوزه‌های علمیه شکل گرفت، الان هم حوزه‌ها باید طرح‌های اصلی اقتصادی بدهند و باید در همه حوزه‌ها کارگروه اقتصادی وجود داشته باشد تا هم از کالا‌های تولیدی بازدید شود و هم نیاز‌های مردم بررسی شود. در زمینه مسائل اقتصادی باید مطالبه‌گر بود و چه کسانی از حوزویان بهتر می‌توانند مطالبه‌گر باشند. بیایید طرح بنویسیم که چگونه می‌توانیم حوزه خود را خود‌کفا کنیم.
آقای بنده‌خدا خاطر‌نشان کرد: برای پیروز شدن در مسائل اقتصادی باید به مشاغل خانگی رو آورد، باید ظرفیت‌های خود را باور کنیم، باید القای ناامیدی دشمن از اینکه ما نمی‌توانیم را از بین ببریم، اصلا در مسائل اقتصادی به نسخه بیگانگان توجه نکنیم و به نسخه اسلام پایبند باشیم.