همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار خواهد شد

مسابقه کتاب‌خوانی صدای کتاب

شناسه خبر : 59213

1397/02/12

تعداد بازدید : 499

مسابقه کتاب‌خوانی صدای کتاب
مسابقه کتاب‌خوانی صدای کتاب با همکاری "مرکز نشر هاجر" و "رادیو معارف" همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، مسابقه کتاب‌خوانی صدای کتاب هم‌زمان با ایام برگزاری نمایشگاه کتاب با همکاری "مرکز نشر هاجر" و "رادیو معارف" برگزار خواهد شد.
داوطلبان جهت شرکت در این مسابقه برای اطلاع از نحوه برگزاری و منابع این مسابقه به سایت اینترنتی و کانال مرکز نشر هاجر در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند.
این مسابقه به‌صورت روزانه در ایام برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار می‌شود و هر فرد می‌تواند روزانه یک‌مرتبه در مسابقه شرکت کند.
هر روز به سه نفر از شرکت‌کنندگانی که به سؤالات مطرح‌شده پاسخ صحیح داده باشند جایزه نقدی یک‌میلیون ریالی اعطا می‌شود و اسامی برندگان نیز به‌صورت روزانه از طریق برنامه "صدای کتاب" در رادیو معارف و سایت اینترنتی و کانال شبکه‌های اجتماعی نشر هاجر اطلاع‌رسانی خواهد شد.
در پایان ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران نیز به قید قرعه به سه نفر از تمام شرکت‌کنندگان در این مسابقه کمک‌هزینه سفر مشهد مقدس اهدا خواهد شد.
داوطلبین می‌توانند با ارسال پاسخ صحیح مطرح‌شده در هرروز به سامانه پیامکی 100031015، در این مسابقه شرکت نمایید.